Interaktivní taneční představení pro MŠ a I. stupeň ZŠ  uváděné v dopoledním čase, s možností doplnění o pohybovou dílnu přímo ve vaší škole:
Mirka Eliášová a kol.: Momo (8 - 15 let)
Mirka Eliášová a kol.: Škatulení (4+)
Barbora Látalová, Tereza Říčanová: Kozí kraviny (od 5 let)
Barbora Látalová, Zdenka Brungot Svíteková: Tanec a fyzika. Fg = G [(m1m2)/r2] (od 6 let)
Barbora Látalová a kol.: Karneval zvířat (5 - 12 let)
Florent Golfier, Lukáš Karásek / tYhle: Výš (od 5 let)
 

Pro žáky II. stupně ZŠ a studenty SŠ uvádíme v dopoledním čase inscenace z repertoáru divadla PONEC, které oslovují mladé publikum
Viktor Černický: PLI (od 10 let)
tYhle / Marie Gourdain / & kol.: ICARUS

Pokud byste inscenaci rádi viděli předem, zajistíme vám na některou z repríz vstupenku zdarma.
V případě, že by vás zaujalo i jiné představení večerního programu a rádi byste ho se svými žáky viděli v době vyučování, neváhejte nás kontaktovat, pokusíme se pro vás najít vhodný termín.

FAMILY FRIENDLY program zahrnuje inscenace z repertoáru divadla PONEC, které uvádíme v dřívějším čase a to v 18 hodin. I na tato představení je možné rezervovat vstupenky pro vaši třídu.

Cena vstupenky je 90 Kč za jednoho žáka, na každou třídu mají 2 pedagogové vstup zdarma.
V případě dotazů nebo zájmu o rezervaci představení pište na radmilakrasenska@tanecpraha.eu

S cílem umožnit bližší kontakt dětí s umělci nabízíme tematické pohybové dílny přímo na školách (MŠ a ZŠ). Kreativní práce s dětmi vede k hlubšímu vnímání a chápání přínosu umění. Dílny vedou profesionální umělci z daných představení a realizují je přímo ve třídách, popř. tělocvičně či jiných vhodných prostorách školy. Mohou proběhnout před nebo po zhlédnutí představení v individuálně domluveném termínu a přiblíží dětem tvořivé a pohybové principy, z nichž dílo vychází.

Délka: 45 min
Cena: 60 Kč za žáka při vedení dílny dvěma lektory.
Dílnu je možné objednat k inscenacím: Karneval zvířat, Kozí kraviny, Tanec a fyzika, Svět z papíru, Momo.

 

Umělecko-vzdělávací projekt, který realizujeme více než 12 let s myšlenkou, že tanec a pohyb mají nezastupitelné místo ve výchovném procesu dětí. Tanec školám přináší do škol kreativní pohybovou výuku v rámci doplňujícího vzdělávacího oboru Taneční a pohybová výchova, určeného pro první a druhý stupeň ZŠ.

Více informací o projketu najdete zde.

#tanecpraha