3

Říjen

Pokud máte zájem o objednání představení pro školu, vyplňte, prosím, objednávkový formulář.

Pro děti do 4 do 12 let

Choreografie a koncept

Mirka Eliášová

Tančí a tvorba

Jazmína Piktorová, Veronika Šimková, Romana Packová

hudebník

Václav Kalivoda/Tomáš Reindl

elektroakustická hudba, zvuková režie, interaktivní rekvizity

Jiří Jakl

light design a video

Pavel Havrda

produkce

Romana Packová, HTSpE

koprodukce

Tanec Praha z. ú. / PONEC - divadlo pro tanec

Za finanční podpory

MKČR, MHMP, SFK, HTSpE 

Délka

50 minut

Premiéra

​3.+ 4.10. 2021 PONEC – divadlo pro tanec 

 

Škatulení zve do světa fantazie, v němž se i zdánlivě obyčejné věci mění v něco nevšedního. Stačí otevřít oči, zapnout představivost, rozhýbat se a hrát si.

Co všechno může představovat krabice? A co teprve když jich je víc, jsou různě velké nebo v nich někdo bydlí? Jak je můžeme zabydlet my? Přemístit, poslat, přeskočit, posunout, přestavět nebo oběhnout? Jak prožíváme překvapení? Jsme zvědaví? Umíme odhadnout co nebo kdo je uvnitř krabice? Jak zní? Jak je těžká? Můžeme jí něco svěřit? Vím odkud krabice přicestovala a jak dlouhou cestu urazila? A kam patří?

Představení v sobě propojuje tanec, živou hudbu, performanci, prvky improvizace i technologie. Seznamuje děti s uvažováním o prostoru a architektuře, o fyzikálních zákonech, přepravě a cestování krabic, ale i důležitosti přání a snů.

Vstupenky

3

Říjen

Škatulení

PONEC - divadlo pro tanec
16:00
Koupit vstupenku
Přidat do kalendáře 03-10-2021 16:00 03-10-2021 16:00 Czech republic/Europe Škatulení Škatulení zve do světa fantazie, v němž se i zdánlivě obyčejné věci mění v něco nevšedního. Stačí otevřít oči, zapnout představivost, rozhýbat se a hrát si. Co všechno může představovat krabice? A co teprve když jich je víc, jsou různě velké nebo v nich někdo bydlí? Jak je můžeme zabydlet my? Přemístit, poslat, přeskočit, posunout, přestavět nebo oběhnout? Jak prožíváme překvapení? Jsme zvědaví? Umíme odhadnout co nebo kdo je uvnitř krabice? Jak zní? Jak je těžká? Můžeme jí něco svěřit? Vím odkud krabice přicestovala a jak dlouhou cestu urazila? A kam patří? Představení v sobě propojuje tanec, živou hudbu, performanci, prvky improvizace i technologie. Seznamuje děti s uvažováním o prostoru a architektuře, o fyzikálních zákonech, přepravě a cestování krabic, ale i důležitosti přání a snů. Husitská 24A/899 Praha Česká republika

4

Říjen

Škatulení

PONEC - divadlo pro tanec
10:00
Koupit vstupenku
Přidat do kalendáře 04-10-2021 10:00 04-10-2021 10:00 Czech republic/Europe Škatulení Škatulení zve do světa fantazie, v němž se i zdánlivě obyčejné věci mění v něco nevšedního. Stačí otevřít oči, zapnout představivost, rozhýbat se a hrát si. Co všechno může představovat krabice? A co teprve když jich je víc, jsou různě velké nebo v nich někdo bydlí? Jak je můžeme zabydlet my? Přemístit, poslat, přeskočit, posunout, přestavět nebo oběhnout? Jak prožíváme překvapení? Jsme zvědaví? Umíme odhadnout co nebo kdo je uvnitř krabice? Jak zní? Jak je těžká? Můžeme jí něco svěřit? Vím odkud krabice přicestovala a jak dlouhou cestu urazila? A kam patří? Představení v sobě propojuje tanec, živou hudbu, performanci, prvky improvizace i technologie. Seznamuje děti s uvažováním o prostoru a architektuře, o fyzikálních zákonech, přepravě a cestování krabic, ale i důležitosti přání a snů. Husitská 24A/899 Praha Česká republika
Anna Benháková
Anna Benháková

Související představení

Momo

Mirka Eliášová (CZ)
16:00
PONEC - divadlo pro tanec

Momo

Mirka Eliášová (CZ)
10:00
PONEC - divadlo pro tanec

#tanecpraha