Vhodné pro děti 6-13 let

Koncept:

Yana Reutova

Choreografie:

Yana Reutova

Performeři:

Khrushch Diana, Korotkova Olena, Tsvirkunova Valeriia, Pavlovska Anastasiia

Hudba:

Monika Rebcová a Issa Sadio Diatta

Scénografie:

Stasia Kubrak

Produkce:

Inga Zotova-Mikshina

Producent:

Tanec Praha z.ú.

Za podpory:

Hlavní město Praha, IDU / Create to connect, Be SpectACTive / Kreativní Evropa, Nadace Člověk člověku
Představení vzniklo v rámci projektu Tanec Praha Ukrajině (Tanec do ubytoven).

Premiéra:

25. 8. 2022 Veřejný oddechový a sportovní areál VOSA – Modřany, Praha-12

Délka:

50 min

 

                    

 

 .         

Na cestě
Cestování je fantastický způsob poznávání světa kolem nás. Od pradávna lidé cestovali z touhy po poznání a objevení. Naučili jsme se rozpoznat cestu podle hvězd, dechu větru, postavili jsme lodě, letadla a vesmírné rakety. Naše představení vás vtáhne do zábavného světa cestování,  prostřednictvím hry společně překonáme všechny překážky a všichni nakonec učiníme svůj malý objev. 

 

В дорогу
Подорожі - один із способів вивчення навколишнього світу. З давніх-давен люди подорожували в пошуках нових відкриттів і знань. Вчилися розпізнавати маршрут по зірках і подиху вітру, будувати кораблі, літаки та космічні ракети. Ми поринемо з вами у цей захоплюючий світ, через гру подолаємо всі перешкоди і кожен зробить своє маленьке відкриття.

 


Žijete / pracujete v ubytovně? Znáte někoho, kdo ano? Dejte nám vědět, rádi přivezeme pohybové interaktivní představení Na cestě, které je výsledkem spolupráce ukrajinských umělkyň z různých koutů okupované země. Po představení jsou děti a jejich blízcí zváni k účasti na doprovodné dílně.

Pro více informací kontaktujte Ingu: 
zotova-mikshina@tanecpraha.eu +420773943314

 

V rámci projektu Tanec do ubytoven se podařilo podpořit choreografku z Ukrajiny Yanu Reutovou, která vytvořila taneční představení pro děti s názvem Na cestě. V představení účinkují čtyři tanečnice, všechny se přestěhovaly do Prahy během posledního půl roku a pochází z různých koutů své rodné země. Scénografii k představení vytvořil ukrajinský umělec Stasia Kubrak.

Dílo bylo primárně vytvořeno jako volnočasový program do ubytovacích zařízení, která poskytují zázemí válečným uprchlíkům z Ukrajiny. Společně s představením nabízíme do ubytoven i taneční dílnu s živou hudbou, která na představení plynulé navazuje. Představení a dílna jsou pro diváky zdarma. 

Vstupenky

#tanecpraha