5

Duben

Pro děti od 5 let a celou rodinu.

Pokud máte zájem o objednání dopoledního představení pro školu, vyplňte, prosím, objednávkový formulář.

Autoři a účinkující

Florent Golfier, Lukáš Karásek

Dramaturgická spolupráce

Marek Menšík

Scénografie

Marie Gourdain

Světelný design

Zuzana Režná

Hudba

Matouš Hejl

Technická spolupráce

Šimon Janíček, Jakub Ryvola

Akrobatická spolupráce

Stephanie N'Duhirahe

Produkce

tYhle

Speciální poděkování

Pierre Nadaud

Poděkování

Eliška Brtnická, Prokop Vondruška, Dominique Rebaud, Petra Kateřina Bučková

Délka představení

45 min

Milí diváci, vzhledem k situaci spojené s COVID-19 jsme byli nuceni přerušit předprodej vstupenek na představení do konce dubna. Jakmile najdeme nové termíny, budeme vás informovat. Děkujeme za trpělivost a pochopení! 

*

Dvojice performerů versus jeden podivný předmět s příčlemi a štěřinami.

Představujeme si svět jako místo, kde každý má své štafle, schůdky, žebřík a záleží na něm, na jaký stupínek dokáže vylézt.

Fyzické divadlo s dvojicí performerů Florentem Golfierem a Lukášem Karáskem (tYhle) a dvěma žebříky. Chtějí se dostat vzhůru, ale výsledek je nejistý: ženou se za mlhavou vidinou, že tam nahoře to bude lepší, jejich pohyb volnější a mysl svobodnější. Překážkou je jim nejen zemská přítažlivost, ale také ztřeštěná živelnost obou postav. Co člověk dokáže sám, a kde potřebuje spolupráci? A co když se spolupracovník může stát překážkou v cestě za dosažením cíle? Cíle, který… existuje? Když už výš, tak alespoň tou nejkrkolomnější cestou!

Původní představení Výš, které bylo i součástí výběru České taneční platformy 2017, bude v divadle PONEC speciálně uzpůsobeno všem, kteří jednou budou velcí.

 

 

Vstupenky

5

Duben

Výš

PONEC - divadlo pro tanec
17:00
Koupit vstupenku
Přidat do kalendáře 05-04-2020 17:00 05-04-2020 17:00 Czech republic/Europe Výš Milí diváci, vzhledem k situaci spojené s COVID-19 jsme byli nuceni přerušit předprodej vstupenek na představení do konce dubna. Jakmile najdeme nové termíny, budeme vás informovat. Děkujeme za trpělivost a pochopení!  * Dvojice performerů versus jeden podivný předmět s příčlemi a štěřinami. Představujeme si svět jako místo, kde každý má své štafle, schůdky, žebřík a záleží na něm, na jaký stupínek dokáže vylézt. Fyzické divadlo s dvojicí performerů Florentem Golfierem a Lukášem Karáskem (tYhle) a dvěma žebříky. Chtějí se dostat vzhůru, ale výsledek je nejistý: ženou se za mlhavou vidinou, že tam nahoře to bude lepší, jejich pohyb volnější a mysl svobodnější. Překážkou je jim nejen zemská přítažlivost, ale také ztřeštěná živelnost obou postav. Co člověk dokáže sám, a kde potřebuje spolupráci? A co když se spolupracovník může stát překážkou v cestě za dosažením cíle? Cíle, který… existuje? Když už výš, tak alespoň tou nejkrkolomnější cestou! Původní představení Výš, které bylo i součástí výběru České taneční platformy 2017, bude v divadle PONEC speciálně uzpůsobeno všem, kteří jednou budou velcí.     Husitská 24A/899 Praha Česká republika

6

Duben

Výš

PONEC - divadlo pro tanec
10:00
Koupit vstupenku
Přidat do kalendáře 06-04-2020 10:00 06-04-2020 10:00 Czech republic/Europe Výš Milí diváci, vzhledem k situaci spojené s COVID-19 jsme byli nuceni přerušit předprodej vstupenek na představení do konce dubna. Jakmile najdeme nové termíny, budeme vás informovat. Děkujeme za trpělivost a pochopení!  * Dvojice performerů versus jeden podivný předmět s příčlemi a štěřinami. Představujeme si svět jako místo, kde každý má své štafle, schůdky, žebřík a záleží na něm, na jaký stupínek dokáže vylézt. Fyzické divadlo s dvojicí performerů Florentem Golfierem a Lukášem Karáskem (tYhle) a dvěma žebříky. Chtějí se dostat vzhůru, ale výsledek je nejistý: ženou se za mlhavou vidinou, že tam nahoře to bude lepší, jejich pohyb volnější a mysl svobodnější. Překážkou je jim nejen zemská přítažlivost, ale také ztřeštěná živelnost obou postav. Co člověk dokáže sám, a kde potřebuje spolupráci? A co když se spolupracovník může stát překážkou v cestě za dosažením cíle? Cíle, který… existuje? Když už výš, tak alespoň tou nejkrkolomnější cestou! Původní představení Výš, které bylo i součástí výběru České taneční platformy 2017, bude v divadle PONEC speciálně uzpůsobeno všem, kteří jednou budou velcí.     Husitská 24A/899 Praha Česká republika
( Photo: Michal Ureš)
( Photo: Michal Ureš)
( Photo: Michal Ureš)
( Photo: Michal Ureš)

#tanecpraha