Tanec školám – otevřená lekce

Víte, že děti mohou mít ve škole vedle výtvarné a hudební výchovy také výchovu taneční a pohybovou?

Taneční a pohybová výchova je doplňující vzdělávací obor pro základní školy v oblasti Umění a kultury. S cílem obohatit vyučování o nové tvůrčí aktivity přinášíme do škol kreativní pohybovou výuku v rámci projektu Tanec školám. Ten jako Tanec Praha realizujeme již od roku 2006 s myšlenkou, že tanec a pohyb mají nezastupitelné místo ve výchovném procesu dětí všech věkových kategorií.

Pohybové lekce vedou pedagogicky zkušení tanečníci a tanečnice. Výuka probíhá s živým hudebním doprovodem a přináší dětem jedinečnou možnost se osobně setkávat a kontinuálně pracovat pod profesionálním uměleckým vedením.

 

Zaujal vás projekt a rádi byste zjistili, jak takové lekce probíhají nebo zážitek zprostředkovali dětem? Přijďte tančit / nebo se jen dívat na otevřenou lekci, která proběhne 15. 9. od 17 hod ve Studiu Krenovka (Husitská 22, Praha 3). Své místo si, prosím, předem rezervujte.

Lekci povedou lektorky Jana Látalová a Jazmína Piktorová za hudebního doprovodu houslistky Gabriely Vermelho. Po lekci bude prostor pro vaše dotazy v krátké moderované debatě.

Vstupenky

Foto: Adéla Vosičková
Foto: Adéla Vosičková

#tanecpraha