23

Květen

Koncept, choreografie, performance:

Viktor Černický 

Dramaturgie:

Lukáš Karásek 

Světelný design:

Zuzana Režná 

Scénografie: 

Drahomír Stulír 

Ve spolupráci s:

PONEC – divadlo pro tanec (CZ), BuranTeatr Brno (CZ), CNK Záhrada Banská Bystrica (SK), Stanica Žilina-Zariečie (SK), Théâtre De L‘arsenal ve Val-de-Reuil (FR),  CIRQUEON (CZ), Divadlo Alfréd ve dvoře (CZ), Studio ALTA (CZ), Festival Bazaar (CZ), Divadlo Pôtoň (SK), Festival Kiosk (SK), CSC – Centro per la Scena Contemporanea Bassano del Grappa (IT)

Foto: 

Vojtěch Brtnický 

Délka:

40 min.

Premiéra:

11. 11. 2018, PONEC – divadlo pro tanec

22 konferenčních židlí, obsesivní rytmus a jeden odhodlaný muž. Představení, které se pohybuje na pomezí instalace, performance, tance a cirkusu, zábavnou formou ukazuje, že i předměty každodenního života lze proměnit v neuvěřitelné kousky architektury. PLI navazuje na barokní filosofii Gottfrieda Wilhelma Leibnize, robustnost a okázalost tehdejší doby však nahrazuje jednoduchostí a minimalismem scénického provedení.

Inscenace PLI získala v roce 2019 Hlavní ocenění České taneční platformy a Cenu diváků a byla prezentována v rámci prestižní taneční přehlídky Aerowaves Spring Forward  2020 ve slovinské Rijece.

 

www.zdruhestrany.com

​  ​  

 

 

Vstupenky

    

23

Květen

PLI

PONEC - divadlo pro tanec (Praha)
20:00
Koupit vstupenku
Přidat do kalendáře 23-05-2024 20:00 23-05-2024 20:00 Czech republic/Europe PLI 22 konferenčních židlí, obsesivní rytmus a jeden odhodlaný muž. Představení, které se pohybuje na pomezí instalace, performance, tance a cirkusu, zábavnou formou ukazuje, že i předměty každodenního života lze proměnit v neuvěřitelné kousky architektury. PLI navazuje na barokní filosofii Gottfrieda Wilhelma Leibnize, robustnost a okázalost tehdejší doby však nahrazuje jednoduchostí a minimalismem scénického provedení. Inscenace PLI získala v roce 2019 Hlavní ocenění České taneční platformy a Cenu diváků a byla prezentována v rámci prestižní taneční přehlídky Aerowaves Spring Forward  2020 ve slovinské Rijece.   www.zdruhestrany.com ​  ​       Husitská 24A/899 Praha Česká republika
Photo: Vojtěch Brtnický
Photo: Vojtěch Brtnický
Photo: Vojtěch Brtnický
Photo: Vojtěch Brtnický

Související představení

PRIMA

Viktor Černický
20:00
PONEC - divadlo pro tanec

#tanecpraha