Dance Well

16

Červenec

KDY:

úterý 10:00 - 11:00
1x měsíčně úterý odpoledne

KDE:

KC Vozovna, Koněvova 2687/164, Praha 3
GHMP - Městská knihovna, Mariánské náměstí 98/1, II. patro, Praha 1
NGP - Klášter sv. Anežky České, U Milosrdných, Praha 1
NGP - Veletržní palác, Dukelských hrdinů 47
Studio Krenovka, Husitská 22, Praha 3 (nemá bezbariérový přístup)

Rezervace:

online zde nebo osobně v KC Vozovna

Kontakt:

dancewell@tanecpraha.eu

 

Pořadatelem lekcí je Tanec Praha z. ú. Projekt je realizován díky podpoře programu Evropské unie Kreativní Evropa.

  

           

             

 

 

Ozdravná síla tance pro všechny, bez ohledu na věk, pohybové omezení a zkušenosti.

Pravidelná setkání s tancem pro všechny, kterým vstoupila do života Parkinsonova choroba nebo jiné pohybové omezení. Bezpečný prostor pro všechny, kterým leží na srdci péče o sebe i společenskou soudržnost.

Lekce vede tým profesionálních umělkyň a umělců vyškolených v rámci mezinárodního projektu Dance Well: Cécile Da Costa, Bára Látalová, Hana Polanská, Markéta Vacovská, Markéta Perroud a Roman Zotov Mikshin.

Lekce Dance Well probíhají pravidelně každé úterý v čase 10:00 - 11:00. Od ledna 2024 pořádáme minimálně jednou do měsíce úterní lekce i v odpoledním čase. Jejich přehled najdete vždy níže.

Většina lekcí se koná v KC Vozovna. Díky spolupráci s Galerií hlavního města Prahy a Národní galerií Praha však zavítáme i do unikátních galerijních prostorů, jako je GHMP - Městská knihovna (Mariánské náměstí 98/1, 2. patro), Klášter sv. Anežky České (U Milosrdných 17, Svatyně Salvátora) nebo třeba Veletržní palác (Dukelských hrdinů 47).

 

Před rezervací místa si, prosím, zkontrolujte, kde se lekce koná a zda přístup v daném místě odpovídá vašim potřebám. Mapa přístupnosti zde.

Více o projektu ZDE.

 


Vedle pravidelných lekcí také probíhá se zájemci z řad účastníků série tvůrčích workshopů. Jejich cílem je vytvoření choreografické události s názvem Okřídlení, kterou uvedeme v rámci festivalu TANEC PRAHA 2024. Na výsledné formě s Dance Well tanečnicemi a tanečníky pracuje choreograf Jaro Viňarský, který si ke spolupráci přizval scénického architekta Tomáše Hubinského a hudebníka Lukáše KubičinuPřijďte se nechat 15. a 16. června povznést do stavu odolné křehkosti, budeme se na vás těšit v 16:00 v Korzu Veletržního paláce Národní galerie Praha. Vstupenky ZDE.

Živou pozvánkou na nadcházející premiéru bude performativní instalace Jara Viňarského s názvem Okřídlení+. Ta bude pro kolemjdoucí v Korzu Veletržního paláce k vidění 13. a 14. června ve 21:00. 

 

Vstupenky

    

16

Červenec

Dance Well

Městská knihovna, 2. patro (Praha)
10:00
Koupit vstupenku
Přidat do kalendáře 16-07-2024 10:00 16-07-2024 10:00 Czech republic/Europe Dance Well Ozdravná síla tance pro všechny, bez ohledu na věk, pohybové omezení a zkušenosti. Pravidelná setkání s tancem pro všechny, kterým vstoupila do života Parkinsonova choroba nebo jiné pohybové omezení. Bezpečný prostor pro všechny, kterým leží na srdci péče o sebe i společenskou soudržnost. Lekce vede tým profesionálních umělkyň a umělců vyškolených v rámci mezinárodního projektu Dance Well: Cécile Da Costa, Bára Látalová, Hana Polanská, Markéta Vacovská, Markéta Perroud a Roman Zotov Mikshin. Lekce Dance Well probíhají pravidelně každé úterý v čase 10:00 - 11:00. Od ledna 2024 pořádáme minimálně jednou do měsíce úterní lekce i v odpoledním čase. Jejich přehled najdete vždy níže. Většina lekcí se koná v KC Vozovna. Díky spolupráci s Galerií hlavního města Prahy a Národní galerií Praha však zavítáme i do unikátních galerijních prostorů, jako je GHMP - Městská knihovna (Mariánské náměstí 98/1, 2. patro), Klášter sv. Anežky České (U Milosrdných 17, Svatyně Salvátora) nebo třeba Veletržní palác (Dukelských hrdinů 47).   Před rezervací místa si, prosím, zkontrolujte, kde se lekce koná a zda přístup v daném místě odpovídá vašim potřebám. Mapa přístupnosti zde. Více o projektu ZDE.   Vedle pravidelných lekcí také probíhá se zájemci z řad účastníků série tvůrčích workshopů. Jejich cílem je vytvoření choreografické události s názvem Okřídlení, kterou uvedeme v rámci festivalu TANEC PRAHA 2024. Na výsledné formě s Dance Well tanečnicemi a tanečníky pracuje choreograf Jaro Viňarský, který si ke spolupráci přizval scénického architekta Tomáše Hubinského a hudebníka Lukáše Kubičinu. Přijďte se nechat 15. a 16. června povznést do stavu odolné křehkosti, budeme se na vás těšit v 16:00 v Korzu Veletržního paláce Národní galerie Praha. Vstupenky ZDE. Živou pozvánkou na nadcházející premiéru bude performativní instalace Jara Viňarského s názvem Okřídlení+. Ta bude pro kolemjdoucí v Korzu Veletržního paláce k vidění 13. a 14. června ve 21:00.    Mariánské náměstí 98/1 Praha Česká republika
    

13

Srpen

Dance Well

Městská knihovna, 2. patro (Praha)
10:00
Koupit vstupenku
Přidat do kalendáře 13-08-2024 10:00 13-08-2024 10:00 Czech republic/Europe Dance Well Ozdravná síla tance pro všechny, bez ohledu na věk, pohybové omezení a zkušenosti. Pravidelná setkání s tancem pro všechny, kterým vstoupila do života Parkinsonova choroba nebo jiné pohybové omezení. Bezpečný prostor pro všechny, kterým leží na srdci péče o sebe i společenskou soudržnost. Lekce vede tým profesionálních umělkyň a umělců vyškolených v rámci mezinárodního projektu Dance Well: Cécile Da Costa, Bára Látalová, Hana Polanská, Markéta Vacovská, Markéta Perroud a Roman Zotov Mikshin. Lekce Dance Well probíhají pravidelně každé úterý v čase 10:00 - 11:00. Od ledna 2024 pořádáme minimálně jednou do měsíce úterní lekce i v odpoledním čase. Jejich přehled najdete vždy níže. Většina lekcí se koná v KC Vozovna. Díky spolupráci s Galerií hlavního města Prahy a Národní galerií Praha však zavítáme i do unikátních galerijních prostorů, jako je GHMP - Městská knihovna (Mariánské náměstí 98/1, 2. patro), Klášter sv. Anežky České (U Milosrdných 17, Svatyně Salvátora) nebo třeba Veletržní palác (Dukelských hrdinů 47).   Před rezervací místa si, prosím, zkontrolujte, kde se lekce koná a zda přístup v daném místě odpovídá vašim potřebám. Mapa přístupnosti zde. Více o projektu ZDE.   Vedle pravidelných lekcí také probíhá se zájemci z řad účastníků série tvůrčích workshopů. Jejich cílem je vytvoření choreografické události s názvem Okřídlení, kterou uvedeme v rámci festivalu TANEC PRAHA 2024. Na výsledné formě s Dance Well tanečnicemi a tanečníky pracuje choreograf Jaro Viňarský, který si ke spolupráci přizval scénického architekta Tomáše Hubinského a hudebníka Lukáše Kubičinu. Přijďte se nechat 15. a 16. června povznést do stavu odolné křehkosti, budeme se na vás těšit v 16:00 v Korzu Veletržního paláce Národní galerie Praha. Vstupenky ZDE. Živou pozvánkou na nadcházející premiéru bude performativní instalace Jara Viňarského s názvem Okřídlení+. Ta bude pro kolemjdoucí v Korzu Veletržního paláce k vidění 13. a 14. června ve 21:00.    Mariánské náměstí 98/1 Praha Česká republika
    

20

Srpen

Dance Well

Klášter sv. Anežky České (Praha)
10:00
Koupit vstupenku
Přidat do kalendáře 20-08-2024 10:00 20-08-2024 10:00 Czech republic/Europe Dance Well Ozdravná síla tance pro všechny, bez ohledu na věk, pohybové omezení a zkušenosti. Pravidelná setkání s tancem pro všechny, kterým vstoupila do života Parkinsonova choroba nebo jiné pohybové omezení. Bezpečný prostor pro všechny, kterým leží na srdci péče o sebe i společenskou soudržnost. Lekce vede tým profesionálních umělkyň a umělců vyškolených v rámci mezinárodního projektu Dance Well: Cécile Da Costa, Bára Látalová, Hana Polanská, Markéta Vacovská, Markéta Perroud a Roman Zotov Mikshin. Lekce Dance Well probíhají pravidelně každé úterý v čase 10:00 - 11:00. Od ledna 2024 pořádáme minimálně jednou do měsíce úterní lekce i v odpoledním čase. Jejich přehled najdete vždy níže. Většina lekcí se koná v KC Vozovna. Díky spolupráci s Galerií hlavního města Prahy a Národní galerií Praha však zavítáme i do unikátních galerijních prostorů, jako je GHMP - Městská knihovna (Mariánské náměstí 98/1, 2. patro), Klášter sv. Anežky České (U Milosrdných 17, Svatyně Salvátora) nebo třeba Veletržní palác (Dukelských hrdinů 47).   Před rezervací místa si, prosím, zkontrolujte, kde se lekce koná a zda přístup v daném místě odpovídá vašim potřebám. Mapa přístupnosti zde. Více o projektu ZDE.   Vedle pravidelných lekcí také probíhá se zájemci z řad účastníků série tvůrčích workshopů. Jejich cílem je vytvoření choreografické události s názvem Okřídlení, kterou uvedeme v rámci festivalu TANEC PRAHA 2024. Na výsledné formě s Dance Well tanečnicemi a tanečníky pracuje choreograf Jaro Viňarský, který si ke spolupráci přizval scénického architekta Tomáše Hubinského a hudebníka Lukáše Kubičinu. Přijďte se nechat 15. a 16. června povznést do stavu odolné křehkosti, budeme se na vás těšit v 16:00 v Korzu Veletržního paláce Národní galerie Praha. Vstupenky ZDE. Živou pozvánkou na nadcházející premiéru bude performativní instalace Jara Viňarského s názvem Okřídlení+. Ta bude pro kolemjdoucí v Korzu Veletržního paláce k vidění 13. a 14. června ve 21:00.    U Milosrdných 17 Praha Česká republika
Foto: Adéla Vosičková
Zavřít

KC Vozovna

Foto: Adéla Vosičková
Zavřít

Krenovka

Foto: Adéla Vosičková
Zavřít

Krenovka

Foto: Adéla Vosičková
Zavřít

Vozovna

Foto: Adéla Vosičková
Zavřít

Vozovna

Foto: Adéla Vosičková
Zavřít

Vozovna

Foto: Adéla Vosičková
Zavřít

Vozovna

Foto: Adéla Vosičková
Zavřít

Krenovka

Foto: Michael Romanovský
Zavřít

Háje

Foto: Michael Romanovský
Zavřít

Háje

Foto: Michael Romanovský
Zavřít

Háje

Foto: Michael Romanovský
Zavřít

Korzo Veletržního paláce

Foto: Michael Romanovský
Zavřít

Korzo Veletržního paláce

Foto: Adéla Vosičková
Zavřít

Anežský klášter

Foto: Adéla Vosičková
Zavřít

Anežský klášter

Foto: Adéla Vosičková
Zavřít

Anežský klášter

Foto: Adéla Vosičková
Zavřít

Anežský klášter

Foto: Adéla Vosičková
Zavřít

Anežský klášter

Foto: Adéla Vosičková
Zavřít

Anežský klášter

Foto: Adéla Vosičková
Zavřít

Anežský klášter

#tanecpraha