25

Duben

OSTRUŽINA z.s.  / Tanec Praha / PONEC – divadlo pro tanec

Bláznivé tance o přestávce pro velké i malé diváky od 6 let. Projekt přinášel taneční umění do chodeb školy, v současné době přivádí tanec do online výuky a již po druhé v neděli 25.4. až k vám domů.

4 setkáni, 4 umělci, 4 krátké filmy, tedy 4 x nedělní přestávka exkluzivně pro Vás.
Roselyne toho má hodně co říct, Viktor z obyčejných předmětů staví neuvěřitelné kousky, Markétu zajímá, co nového ji přinese překážka. A Fantomové vše převrací naruby. 

Co vás čeká? Krátký inspirační film, diskuse a interaktivní, pohybová část s hostujícím umělcem.
V neděli, 25.4.2021 o 18:00 autorky projektu Zden Brungot Svíteková a Barbora Látalová uvítají performerku, choreografku a fyzioterapeutku Markétu Stránsku a její "LeŤ".
Nakolik ovlivní naši fyzickou i psychickou stabilitu změna nebo zúžení opěrné báze? Jak nás ovlivní kontakt s určitým limitem? Jak se pak postavíme k novým možnostem? K samotnému hledání, objevování a prozkoumávání neobvyklé, ale možné cesty?

Těšíme se společné setkání v tanci na ZOOMu.
Přihlásit se můžete pomocí vstupenky přes Goout - zdarma nebo podpořit tvůrce volitelnou částkou.

Více info o projektu zde

Vstupenky

25

Duben

PONEC Online: Setkáme se v tanci

ONLINE
18:00
Koupit vstupenku
Přidat do kalendáře 25-04-2021 18:00 25-04-2021 18:00 Czech republic/Europe PONEC Online: Setkáme se v tanci Bláznivé tance o přestávce pro velké i malé diváky od 6 let. Projekt přinášel taneční umění do chodeb školy, v současné době přivádí tanec do online výuky a již po druhé v neděli 25.4. až k vám domů. 4 setkáni, 4 umělci, 4 krátké filmy, tedy 4 x nedělní přestávka exkluzivně pro Vás. Roselyne toho má hodně co říct, Viktor z obyčejných předmětů staví neuvěřitelné kousky, Markétu zajímá, co nového ji přinese překážka. A Fantomové vše převrací naruby.  Co vás čeká? Krátký inspirační film, diskuse a interaktivní, pohybová část s hostujícím umělcem. V neděli, 25.4.2021 o 18:00 autorky projektu Zden Brungot Svíteková a Barbora Látalová uvítají performerku, choreografku a fyzioterapeutku Markétu Stránsku a její "LeŤ". Nakolik ovlivní naši fyzickou i psychickou stabilitu změna nebo zúžení opěrné báze? Jak nás ovlivní kontakt s určitým limitem? Jak se pak postavíme k novým možnostem? K samotnému hledání, objevování a prozkoumávání neobvyklé, ale možné cesty? Těšíme se společné setkání v tanci na ZOOMu. Přihlásit se můžete pomocí vstupenky přes Goout - zdarma nebo podpořit tvůrce volitelnou částkou. Více info o projektu zde

#tanecpraha