PONEC Online: Lekce Contemporary Dance

21

Říjen

Online lekcí vás provedou:

14.10. - Johana Pocková

21.10. - Mirka Eliášová

4.11. - Markéta Stránská

Probuďte své tělo k tanci, zaimprovizujte a pociťte radost z pohybu na online tanečních workshopech s umělci působícími v divadle PONEC!

Hodina s Mirkou Eliášovou (21. 10.) se zaměří na propojení dechu a pohybu, zahřátí kloubů, protažení svalů, uvědomění si prostoru v těle, plynulý tok energie, vzájemnou koordinaci celého těla a práci s představou.

Jak se přihlásit? 

Registrujte se v síti GoOut ZDE,
Odkaz na přihlášení naleznete na vaší vstupence a také Vám ho zašleme na email, hodinu před začátkem lekce. Délka lekce: 45-60 minut. Vstupné je dobrovolné. ​

Jak to funguje?

Lekce začne v 19:00 na platformě ZOOM.
Aplikaci si buď stáhněte sami předem nebo její první stahování (trvá asi 2 minuty) začne po Vašem kliknutí na odkaz, který naleznete na vstupence.
Lekci nebudeme streamovat, uvidí Vás pouze lektorka a ostatní účastníci.
Pokud budete mít jakékoliv dotazy před lekcí, neváhejte se na nás obrátit emailem na: natalie.vackova@tanecpraha.cz

Děkujeme za vaši přízeň, děkujeme, že tančíte s námi!

Vstupenky

21

Říjen

PONEC Online: Lekce Contemporary Dance

ONLINE
19:00
Koupit vstupenku
Přidat do kalendáře 21-10-2020 19:00 21-10-2020 19:00 Czech republic/Europe PONEC Online: Lekce Contemporary Dance Probuďte své tělo k tanci, zaimprovizujte a pociťte radost z pohybu na online tanečních workshopech s umělci působícími v divadle PONEC! Hodina s Mirkou Eliášovou (21. 10.) se zaměří na propojení dechu a pohybu, zahřátí kloubů, protažení svalů, uvědomění si prostoru v těle, plynulý tok energie, vzájemnou koordinaci celého těla a práci s představou. Jak se přihlásit?  Registrujte se v síti GoOut ZDE, Odkaz na přihlášení naleznete na vaší vstupence a také Vám ho zašleme na email, hodinu před začátkem lekce. Délka lekce: 45-60 minut. Vstupné je dobrovolné. ​ Jak to funguje? Lekce začne v 19:00 na platformě ZOOM. Aplikaci si buď stáhněte sami předem nebo její první stahování (trvá asi 2 minuty) začne po Vašem kliknutí na odkaz, který naleznete na vstupence. Lekci nebudeme streamovat, uvidí Vás pouze lektorka a ostatní účastníci. Pokud budete mít jakékoliv dotazy před lekcí, neváhejte se na nás obrátit emailem na: natalie.vackova@tanecpraha.cz Děkujeme za vaši přízeň, děkujeme, že tančíte s námi!

4

Listopad

PONEC Online: Lekce Contemporary Dance

ONLINE
19:00
Koupit vstupenku
Přidat do kalendáře 04-11-2020 19:00 04-11-2020 19:00 Czech republic/Europe PONEC Online: Lekce Contemporary Dance Probuďte své tělo k tanci, zaimprovizujte a pociťte radost z pohybu na online tanečních workshopech s umělci působícími v divadle PONEC! Hodina s Mirkou Eliášovou (21. 10.) se zaměří na propojení dechu a pohybu, zahřátí kloubů, protažení svalů, uvědomění si prostoru v těle, plynulý tok energie, vzájemnou koordinaci celého těla a práci s představou. Jak se přihlásit?  Registrujte se v síti GoOut ZDE, Odkaz na přihlášení naleznete na vaší vstupence a také Vám ho zašleme na email, hodinu před začátkem lekce. Délka lekce: 45-60 minut. Vstupné je dobrovolné. ​ Jak to funguje? Lekce začne v 19:00 na platformě ZOOM. Aplikaci si buď stáhněte sami předem nebo její první stahování (trvá asi 2 minuty) začne po Vašem kliknutí na odkaz, který naleznete na vstupence. Lekci nebudeme streamovat, uvidí Vás pouze lektorka a ostatní účastníci. Pokud budete mít jakékoliv dotazy před lekcí, neváhejte se na nás obrátit emailem na: natalie.vackova@tanecpraha.cz Děkujeme za vaši přízeň, děkujeme, že tančíte s námi!
( na fotce: Mirka Eliášová)
( na fotce: Mirka Eliášová)
( na fotce: Johana Pocková)
( na fotce: Johana Pocková)

#tanecpraha