PONEC Online: Lekce Contemporary Dance

21

Duben

Online lekcí vás provedou:

7.4. – Marta Trpišovská Vodenková

14.4. – Florent Golfier

21.4. – Tereza Lenerová (Hradilková)

28.4. – Mirka Eliášová 

5. 5. – Jitka Čechová

12. 5. – bude upřesněno

 

 

Pojďte se rozehřát, protáhnout a naučit se pracovat s různými pohybovými principy. Prostor domova je omezený jen zdánlivě a klíčem k otevření se je vaše tělo. Pojďte objevit jeho potenciál na online lekcích Contemporary! Po dobu uzavření divadla zůstáváme s vámi a lekce Contemporary Dance přesouváme z divadla do online prostoru. 

 

Co nás čeká v lekci s Florentem Golfierem 14. 4.?

"Lekce bude zaměřená na naslouchání tělu a jeho potřebám, na práci s 'tělesnou představivostí'. Budeme zkoumat různé kvality pohybu a prostřednictvím hry s hudbou se pokusíme oprostit od každodenních starostí, abychom se mohli plně věnovat sobě a radosti z pohybu." 

 

Jak se přihlásit? 

Registrujte se v síti GoOut. 
Odkaz na přihlášení naleznete na Vaší vstupence a také Vám ho zašleme na email, hodinu před začátkem lekce. Délka lekce: 45-60 minut. Lekce probíhají v češtině a vstupné je dobrovolné. ​Předprodej bude z technických důvodů ukončen v 18:55 v den konání lekce. 

 

Jak to funguje?

Lekce začne v 19:00 na platformě ZOOM.
Aplikaci si buď stáhněte sami předem nebo její první stahování (trvá asi 2 minuty) začne po Vašem kliknutí na odkaz, který naleznete na vstupence.
Lekci nebudeme streamovat, uvidí Vás pouze lektorka a ostatní účastníci.
Pokud budete mít jakékoliv dotazy před lekcí, neváhejte se na nás obrátit emailem na: natalie.vackova@tanecpraha.cz

Děkujeme za vaši přízeň, děkujeme, že tančíte s námi!

Vstupenky

21

Duben

PONEC Online: Lekce Contemporary Dance

ONLINE
19:00
Koupit vstupenku
Přidat do kalendáře 21-04-2021 19:00 21-04-2021 19:00 Czech republic/Europe PONEC Online: Lekce Contemporary Dance Pojďte se rozehřát, protáhnout a naučit se pracovat s různými pohybovými principy. Prostor domova je omezený jen zdánlivě a klíčem k otevření se je vaše tělo. Pojďte objevit jeho potenciál na online lekcích Contemporary! Po dobu uzavření divadla zůstáváme s vámi a lekce Contemporary Dance přesouváme z divadla do online prostoru.    Co nás čeká v lekci s Florentem Golfierem 14. 4.? "Lekce bude zaměřená na naslouchání tělu a jeho potřebám, na práci s 'tělesnou představivostí'. Budeme zkoumat různé kvality pohybu a prostřednictvím hry s hudbou se pokusíme oprostit od každodenních starostí, abychom se mohli plně věnovat sobě a radosti z pohybu."    Jak se přihlásit?  Registrujte se v síti GoOut.  Odkaz na přihlášení naleznete na Vaší vstupence a také Vám ho zašleme na email, hodinu před začátkem lekce. Délka lekce: 45-60 minut. Lekce probíhají v češtině a vstupné je dobrovolné. ​Předprodej bude z technických důvodů ukončen v 18:55 v den konání lekce.    Jak to funguje? Lekce začne v 19:00 na platformě ZOOM. Aplikaci si buď stáhněte sami předem nebo její první stahování (trvá asi 2 minuty) začne po Vašem kliknutí na odkaz, který naleznete na vstupence. Lekci nebudeme streamovat, uvidí Vás pouze lektorka a ostatní účastníci. Pokud budete mít jakékoliv dotazy před lekcí, neváhejte se na nás obrátit emailem na: natalie.vackova@tanecpraha.cz Děkujeme za vaši přízeň, děkujeme, že tančíte s námi!

28

Duben

PONEC Online: Lekce Contemporary Dance

ONLINE
19:00
Koupit vstupenku
Přidat do kalendáře 28-04-2021 19:00 28-04-2021 19:00 Czech republic/Europe PONEC Online: Lekce Contemporary Dance Pojďte se rozehřát, protáhnout a naučit se pracovat s různými pohybovými principy. Prostor domova je omezený jen zdánlivě a klíčem k otevření se je vaše tělo. Pojďte objevit jeho potenciál na online lekcích Contemporary! Po dobu uzavření divadla zůstáváme s vámi a lekce Contemporary Dance přesouváme z divadla do online prostoru.    Co nás čeká v lekci s Florentem Golfierem 14. 4.? "Lekce bude zaměřená na naslouchání tělu a jeho potřebám, na práci s 'tělesnou představivostí'. Budeme zkoumat různé kvality pohybu a prostřednictvím hry s hudbou se pokusíme oprostit od každodenních starostí, abychom se mohli plně věnovat sobě a radosti z pohybu."    Jak se přihlásit?  Registrujte se v síti GoOut.  Odkaz na přihlášení naleznete na Vaší vstupence a také Vám ho zašleme na email, hodinu před začátkem lekce. Délka lekce: 45-60 minut. Lekce probíhají v češtině a vstupné je dobrovolné. ​Předprodej bude z technických důvodů ukončen v 18:55 v den konání lekce.    Jak to funguje? Lekce začne v 19:00 na platformě ZOOM. Aplikaci si buď stáhněte sami předem nebo její první stahování (trvá asi 2 minuty) začne po Vašem kliknutí na odkaz, který naleznete na vstupence. Lekci nebudeme streamovat, uvidí Vás pouze lektorka a ostatní účastníci. Pokud budete mít jakékoliv dotazy před lekcí, neváhejte se na nás obrátit emailem na: natalie.vackova@tanecpraha.cz Děkujeme za vaši přízeň, děkujeme, že tančíte s námi!

5

Květen

PONEC Online: Lekce Contemporary Dance

ONLINE
19:00
Koupit vstupenku
Přidat do kalendáře 05-05-2021 19:00 05-05-2021 19:00 Czech republic/Europe PONEC Online: Lekce Contemporary Dance Pojďte se rozehřát, protáhnout a naučit se pracovat s různými pohybovými principy. Prostor domova je omezený jen zdánlivě a klíčem k otevření se je vaše tělo. Pojďte objevit jeho potenciál na online lekcích Contemporary! Po dobu uzavření divadla zůstáváme s vámi a lekce Contemporary Dance přesouváme z divadla do online prostoru.    Co nás čeká v lekci s Florentem Golfierem 14. 4.? "Lekce bude zaměřená na naslouchání tělu a jeho potřebám, na práci s 'tělesnou představivostí'. Budeme zkoumat různé kvality pohybu a prostřednictvím hry s hudbou se pokusíme oprostit od každodenních starostí, abychom se mohli plně věnovat sobě a radosti z pohybu."    Jak se přihlásit?  Registrujte se v síti GoOut.  Odkaz na přihlášení naleznete na Vaší vstupence a také Vám ho zašleme na email, hodinu před začátkem lekce. Délka lekce: 45-60 minut. Lekce probíhají v češtině a vstupné je dobrovolné. ​Předprodej bude z technických důvodů ukončen v 18:55 v den konání lekce.    Jak to funguje? Lekce začne v 19:00 na platformě ZOOM. Aplikaci si buď stáhněte sami předem nebo její první stahování (trvá asi 2 minuty) začne po Vašem kliknutí na odkaz, který naleznete na vstupence. Lekci nebudeme streamovat, uvidí Vás pouze lektorka a ostatní účastníci. Pokud budete mít jakékoliv dotazy před lekcí, neváhejte se na nás obrátit emailem na: natalie.vackova@tanecpraha.cz Děkujeme za vaši přízeň, děkujeme, že tančíte s námi!
( Florent Golfier, photo: Vojtěch Brtnický)
( Radim Peška, photo: Michal Hančovský)
( Tereza Lenerová (Hradilková), photo: Vojtěch Brtnický)
( Markéta Stránská, photo: Vojtěch Brtnický)
( Lukáš Karásek, photo: Vojtěch Brtnický)
( Věra Ondrašíková)
( Sabina Bočková, photo: Vojtěch Brtnický)
( Monika Částková)
( Mirka Eliášová, photo: Vojtěch Brtnický)
( Marta Trpišovská Vodenková, photo: Vojtěch Brtnický)
( Lenka Kniha Bartůňková)
( Zden Brungot Svíteková, photo: Vojtěch Brtnický)
( Johana Pocková, photo: Vojtěch Brtnický)

#tanecpraha