PONEC Online: Lekce Contemporary Dance

25

Listopad

Online lekcí vás provedou:

14. 10. – Johana Pocková

21. 10. – Mirka Eliášová

4. 11. – Markéta Stránská

11. 11. –  Florent Golfier

18. 11. –  Lukáš Karásek

25. 11. – Marta Trpišovská

2. 12. – Sabina Bočková

9. 12. – Zdenka Brungot-Svíteková

16. 12. – Věra Ondrašíková

Probuďte své tělo k tanci, zaimprovizujte a pociťte radost z pohybu na online tanečních workshopech s umělci působícími v divadle PONEC! Po dobu uzavření divadla zůstáváme s vámi a lekce Contemporary Dance přesouváme z divadla do online prostoru. 

Fyzičnost, éteričnost, síla a lehkost - v obýváku, v ložnici, kdekoliv před počítačem. To vše zkusíme objevit nebo rozpracovat na lekci s Martou Trpišovskou 25.. 11. – každý sám a přece spolu. Taneční lekce vedená formou improvizace je určená pro všechny nadšence přirozeného pohybového vyjádření.
 

Jak se přihlásit? 

Registrujte se v síti GoOut. 
Odkaz na přihlášení naleznete na Vaší vstupence a také Vám ho zašleme na email, hodinu před začátkem lekce. Délka lekce: 45-60 minut. Lekce probíhají v češtině a vstupné je dobrovolné. ​Předprodej bude z technických důvodů ukončen v 18:55 v den konání lekce. 

Jak to funguje?

Lekce začne v 19:00 na platformě ZOOM.
Aplikaci si buď stáhněte sami předem nebo její první stahování (trvá asi 2 minuty) začne po Vašem kliknutí na odkaz, který naleznete na vstupence.
Lekci nebudeme streamovat, uvidí Vás pouze lektorka a ostatní účastníci.
Pokud budete mít jakékoliv dotazy před lekcí, neváhejte se na nás obrátit emailem na: natalie.vackova@tanecpraha.cz

Děkujeme za vaši přízeň, děkujeme, že tančíte s námi!

Vstupenky

25

Listopad

PONEC Online: Lekce Contemporary Dance

ONLINE
19:00
Koupit vstupenku
Přidat do kalendáře 25-11-2020 19:00 25-11-2020 19:00 Czech republic/Europe PONEC Online: Lekce Contemporary Dance Probuďte své tělo k tanci, zaimprovizujte a pociťte radost z pohybu na online tanečních workshopech s umělci působícími v divadle PONEC! Po dobu uzavření divadla zůstáváme s vámi a lekce Contemporary Dance přesouváme z divadla do online prostoru.  Fyzičnost, éteričnost, síla a lehkost - v obýváku, v ložnici, kdekoliv před počítačem. To vše zkusíme objevit nebo rozpracovat na lekci s Martou Trpišovskou 25.. 11. – každý sám a přece spolu. Taneční lekce vedená formou improvizace je určená pro všechny nadšence přirozeného pohybového vyjádření.   Jak se přihlásit?  Registrujte se v síti GoOut.  Odkaz na přihlášení naleznete na Vaší vstupence a také Vám ho zašleme na email, hodinu před začátkem lekce. Délka lekce: 45-60 minut. Lekce probíhají v češtině a vstupné je dobrovolné. ​Předprodej bude z technických důvodů ukončen v 18:55 v den konání lekce.  Jak to funguje? Lekce začne v 19:00 na platformě ZOOM. Aplikaci si buď stáhněte sami předem nebo její první stahování (trvá asi 2 minuty) začne po Vašem kliknutí na odkaz, který naleznete na vstupence. Lekci nebudeme streamovat, uvidí Vás pouze lektorka a ostatní účastníci. Pokud budete mít jakékoliv dotazy před lekcí, neváhejte se na nás obrátit emailem na: natalie.vackova@tanecpraha.cz Děkujeme za vaši přízeň, děkujeme, že tančíte s námi!

2

Prosinec

PONEC Online: Lekce Contemporary Dance

ONLINE
19:00
Koupit vstupenku
Přidat do kalendáře 02-12-2020 19:00 02-12-2020 19:00 Czech republic/Europe PONEC Online: Lekce Contemporary Dance Probuďte své tělo k tanci, zaimprovizujte a pociťte radost z pohybu na online tanečních workshopech s umělci působícími v divadle PONEC! Po dobu uzavření divadla zůstáváme s vámi a lekce Contemporary Dance přesouváme z divadla do online prostoru.  Fyzičnost, éteričnost, síla a lehkost - v obýváku, v ložnici, kdekoliv před počítačem. To vše zkusíme objevit nebo rozpracovat na lekci s Martou Trpišovskou 25.. 11. – každý sám a přece spolu. Taneční lekce vedená formou improvizace je určená pro všechny nadšence přirozeného pohybového vyjádření.   Jak se přihlásit?  Registrujte se v síti GoOut.  Odkaz na přihlášení naleznete na Vaší vstupence a také Vám ho zašleme na email, hodinu před začátkem lekce. Délka lekce: 45-60 minut. Lekce probíhají v češtině a vstupné je dobrovolné. ​Předprodej bude z technických důvodů ukončen v 18:55 v den konání lekce.  Jak to funguje? Lekce začne v 19:00 na platformě ZOOM. Aplikaci si buď stáhněte sami předem nebo její první stahování (trvá asi 2 minuty) začne po Vašem kliknutí na odkaz, který naleznete na vstupence. Lekci nebudeme streamovat, uvidí Vás pouze lektorka a ostatní účastníci. Pokud budete mít jakékoliv dotazy před lekcí, neváhejte se na nás obrátit emailem na: natalie.vackova@tanecpraha.cz Děkujeme za vaši přízeň, děkujeme, že tančíte s námi!

9

Prosinec

PONEC Online: Lekce Contemporary Dance

ONLINE
19:00
Koupit vstupenku
Přidat do kalendáře 09-12-2020 19:00 09-12-2020 19:00 Czech republic/Europe PONEC Online: Lekce Contemporary Dance Probuďte své tělo k tanci, zaimprovizujte a pociťte radost z pohybu na online tanečních workshopech s umělci působícími v divadle PONEC! Po dobu uzavření divadla zůstáváme s vámi a lekce Contemporary Dance přesouváme z divadla do online prostoru.  Fyzičnost, éteričnost, síla a lehkost - v obýváku, v ložnici, kdekoliv před počítačem. To vše zkusíme objevit nebo rozpracovat na lekci s Martou Trpišovskou 25.. 11. – každý sám a přece spolu. Taneční lekce vedená formou improvizace je určená pro všechny nadšence přirozeného pohybového vyjádření.   Jak se přihlásit?  Registrujte se v síti GoOut.  Odkaz na přihlášení naleznete na Vaší vstupence a také Vám ho zašleme na email, hodinu před začátkem lekce. Délka lekce: 45-60 minut. Lekce probíhají v češtině a vstupné je dobrovolné. ​Předprodej bude z technických důvodů ukončen v 18:55 v den konání lekce.  Jak to funguje? Lekce začne v 19:00 na platformě ZOOM. Aplikaci si buď stáhněte sami předem nebo její první stahování (trvá asi 2 minuty) začne po Vašem kliknutí na odkaz, který naleznete na vstupence. Lekci nebudeme streamovat, uvidí Vás pouze lektorka a ostatní účastníci. Pokud budete mít jakékoliv dotazy před lekcí, neváhejte se na nás obrátit emailem na: natalie.vackova@tanecpraha.cz Děkujeme za vaši přízeň, děkujeme, že tančíte s námi!
( Marta Trpišovská)
( Marta Trpišovská, photo: Vojtěch Brtnický)
( Lukáš Karásek, photo: Vojtěch Brtnický)
( Lukáš Karásek, photo: Vojtěch Brtnický)
( Florent Golfier, photo: Vojtěch Brtnický)
( Florent Golfier, photo: Vojtěch Brtnický)
( Markéta Stránská, photo: Vojtěch Brtnický)
( Markéta Stránská, photo: Vojtěch Brtnický)
( na fotce: Mirka Eliášová)
( na fotce: Mirka Eliášová)
( na fotce: Johana Pocková)
( na fotce: Johana Pocková)

#tanecpraha