PONEC Online: Lekce Contemporary Dance

3

Březen

Pojďte se rozehřát, protáhnout a naučit se pracovat s různými pohybovými principy. Prostor domova je omezený jen zdánlivě a klíčem k otevření se je vaše tělo. Pojďte objevit jeho potenciál na online lekcích Contemporary! Po dobu uzavření divadla zůstáváme s vámi a lekce Contemporary Dance přesouváme z divadla do online prostoru. 

V lekci se Sabinou Bočkovou 24. 2. se budeme pohybovat v rámci představ otevírání se a uzavírání. Budeme zkoumat, co tento jednoduchý princip znamená pro naši tělesnou akci, jak ho můžeme využít pro propojení mysli a těla, jak můžeme nalezenými principy otevírání a zavírání našich těl nebo jejich částí obohatit náš pohybový slovník a využít ho v improvizaci. Celou lekci bude doprovázet naživo hudebník Lukáš Palán.

 

Jak se přihlásit? 

Registrujte se v síti GoOut. 
Odkaz na přihlášení naleznete na Vaší vstupence a také Vám ho zašleme na email, hodinu před začátkem lekce. Délka lekce: 45-60 minut. Lekce probíhají v češtině a vstupné je dobrovolné. ​Předprodej bude z technických důvodů ukončen v 18:55 v den konání lekce. 

 

Jak to funguje?

Lekce začne v 19:00 na platformě ZOOM.
Aplikaci si buď stáhněte sami předem nebo její první stahování (trvá asi 2 minuty) začne po Vašem kliknutí na odkaz, který naleznete na vstupence.
Lekci nebudeme streamovat, uvidí Vás pouze lektorka a ostatní účastníci.
Pokud budete mít jakékoliv dotazy před lekcí, neváhejte se na nás obrátit emailem na: natalie.vackova@tanecpraha.cz

Děkujeme za vaši přízeň, děkujeme, že tančíte s námi!

Vstupenky

3

Březen

PONEC Online: Lekce Contemporary Dance

ONLINE
19:00
Koupit vstupenku
Přidat do kalendáře 03-03-2021 19:00 03-03-2021 19:00 Czech republic/Europe PONEC Online: Lekce Contemporary Dance Pojďte se rozehřát, protáhnout a naučit se pracovat s různými pohybovými principy. Prostor domova je omezený jen zdánlivě a klíčem k otevření se je vaše tělo. Pojďte objevit jeho potenciál na online lekcích Contemporary! Po dobu uzavření divadla zůstáváme s vámi a lekce Contemporary Dance přesouváme z divadla do online prostoru.  V lekci se Sabinou Bočkovou 24. 2. se budeme pohybovat v rámci představ otevírání se a uzavírání. Budeme zkoumat, co tento jednoduchý princip znamená pro naši tělesnou akci, jak ho můžeme využít pro propojení mysli a těla, jak můžeme nalezenými principy otevírání a zavírání našich těl nebo jejich částí obohatit náš pohybový slovník a využít ho v improvizaci. Celou lekci bude doprovázet naživo hudebník Lukáš Palán.   Jak se přihlásit?  Registrujte se v síti GoOut.  Odkaz na přihlášení naleznete na Vaší vstupence a také Vám ho zašleme na email, hodinu před začátkem lekce. Délka lekce: 45-60 minut. Lekce probíhají v češtině a vstupné je dobrovolné. ​Předprodej bude z technických důvodů ukončen v 18:55 v den konání lekce.    Jak to funguje? Lekce začne v 19:00 na platformě ZOOM. Aplikaci si buď stáhněte sami předem nebo její první stahování (trvá asi 2 minuty) začne po Vašem kliknutí na odkaz, který naleznete na vstupence. Lekci nebudeme streamovat, uvidí Vás pouze lektorka a ostatní účastníci. Pokud budete mít jakékoliv dotazy před lekcí, neváhejte se na nás obrátit emailem na: natalie.vackova@tanecpraha.cz Děkujeme za vaši přízeň, děkujeme, že tančíte s námi!

10

Březen

PONEC Online: Lekce Contemporary Dance

ONLINE
19:00
Koupit vstupenku
Přidat do kalendáře 10-03-2021 19:00 10-03-2021 19:00 Czech republic/Europe PONEC Online: Lekce Contemporary Dance Pojďte se rozehřát, protáhnout a naučit se pracovat s různými pohybovými principy. Prostor domova je omezený jen zdánlivě a klíčem k otevření se je vaše tělo. Pojďte objevit jeho potenciál na online lekcích Contemporary! Po dobu uzavření divadla zůstáváme s vámi a lekce Contemporary Dance přesouváme z divadla do online prostoru.  V lekci se Sabinou Bočkovou 24. 2. se budeme pohybovat v rámci představ otevírání se a uzavírání. Budeme zkoumat, co tento jednoduchý princip znamená pro naši tělesnou akci, jak ho můžeme využít pro propojení mysli a těla, jak můžeme nalezenými principy otevírání a zavírání našich těl nebo jejich částí obohatit náš pohybový slovník a využít ho v improvizaci. Celou lekci bude doprovázet naživo hudebník Lukáš Palán.   Jak se přihlásit?  Registrujte se v síti GoOut.  Odkaz na přihlášení naleznete na Vaší vstupence a také Vám ho zašleme na email, hodinu před začátkem lekce. Délka lekce: 45-60 minut. Lekce probíhají v češtině a vstupné je dobrovolné. ​Předprodej bude z technických důvodů ukončen v 18:55 v den konání lekce.    Jak to funguje? Lekce začne v 19:00 na platformě ZOOM. Aplikaci si buď stáhněte sami předem nebo její první stahování (trvá asi 2 minuty) začne po Vašem kliknutí na odkaz, který naleznete na vstupence. Lekci nebudeme streamovat, uvidí Vás pouze lektorka a ostatní účastníci. Pokud budete mít jakékoliv dotazy před lekcí, neváhejte se na nás obrátit emailem na: natalie.vackova@tanecpraha.cz Děkujeme za vaši přízeň, děkujeme, že tančíte s námi!

17

Březen

PONEC Online: Lekce Contemporary Dance

ONLINE
19:00
Koupit vstupenku
Přidat do kalendáře 17-03-2021 19:00 17-03-2021 19:00 Czech republic/Europe PONEC Online: Lekce Contemporary Dance Pojďte se rozehřát, protáhnout a naučit se pracovat s různými pohybovými principy. Prostor domova je omezený jen zdánlivě a klíčem k otevření se je vaše tělo. Pojďte objevit jeho potenciál na online lekcích Contemporary! Po dobu uzavření divadla zůstáváme s vámi a lekce Contemporary Dance přesouváme z divadla do online prostoru.  V lekci se Sabinou Bočkovou 24. 2. se budeme pohybovat v rámci představ otevírání se a uzavírání. Budeme zkoumat, co tento jednoduchý princip znamená pro naši tělesnou akci, jak ho můžeme využít pro propojení mysli a těla, jak můžeme nalezenými principy otevírání a zavírání našich těl nebo jejich částí obohatit náš pohybový slovník a využít ho v improvizaci. Celou lekci bude doprovázet naživo hudebník Lukáš Palán.   Jak se přihlásit?  Registrujte se v síti GoOut.  Odkaz na přihlášení naleznete na Vaší vstupence a také Vám ho zašleme na email, hodinu před začátkem lekce. Délka lekce: 45-60 minut. Lekce probíhají v češtině a vstupné je dobrovolné. ​Předprodej bude z technických důvodů ukončen v 18:55 v den konání lekce.    Jak to funguje? Lekce začne v 19:00 na platformě ZOOM. Aplikaci si buď stáhněte sami předem nebo její první stahování (trvá asi 2 minuty) začne po Vašem kliknutí na odkaz, který naleznete na vstupence. Lekci nebudeme streamovat, uvidí Vás pouze lektorka a ostatní účastníci. Pokud budete mít jakékoliv dotazy před lekcí, neváhejte se na nás obrátit emailem na: natalie.vackova@tanecpraha.cz Děkujeme za vaši přízeň, děkujeme, že tančíte s námi!
( Sabina Bočková, photo: Vojtěch Brtnický)
( Monika Částková)
( Mirka Eliášová, photo: Vojtěch Brtnický)
( Johana Pocková)
( Marta Trpišovská Vodenková, photo: Vojtěch Brtnický)
( Tereza Lenerová (Hradilková) )
( Radim Peška, photo: Michal Hančovský)
( Lenka Kniha Bartůňková)
( Florent Golfier, photo: Vojtěch Brtnický)
( Lukáš Karásek, photo: Vojtěch Brtnický)
( Markéta Stránská, photo: Vojtěch Brtnický)

#tanecpraha