PONEC Online: Lekce Contemporary Dance

20

Leden

Online lekcí vás provedou:

6. 1. – Lenka Kniha Bartůňková 

13. 1. – Radim Peška 

20. 1. – Marta Vodenková Trpišovská

27. 1. – Tereza Lenerová (Hradilková)

3.  2. Johana Pocková

10. 2. – Marta Trpišovská 

17. 2. – Mirka Eliášová

24. 2. – Sabina Bočková

Vtančete do nového roku s umělci působícími v divadle PONEC! Po dobu uzavření divadla zůstáváme s vámi a lekce Contemporary Dance přesouváme z divadla do online prostoru. 

Lekce 20. 1. s Martou Trpišovskou Vodenkovou je určená všem, kdo mají chuť skrze pohyb objevit něco nového a užít okamžik spojení se svým tělem. Forma improvizace umožňuje nezávislost na tanečních dovednostech a vítáni budou zkušení i nezkušení. Primárně se zaměříme na posílení těla a různé kvality pohybu. 

 

Jak se přihlásit? 

Registrujte se v síti GoOut. 
Odkaz na přihlášení naleznete na Vaší vstupence a také Vám ho zašleme na email, hodinu před začátkem lekce. Délka lekce: 45-60 minut. Lekce probíhají v češtině a vstupné je dobrovolné. ​Předprodej bude z technických důvodů ukončen v 18:55 v den konání lekce. 

 

Jak to funguje?

Lekce začne v 19:00 na platformě ZOOM.
Aplikaci si buď stáhněte sami předem nebo její první stahování (trvá asi 2 minuty) začne po Vašem kliknutí na odkaz, který naleznete na vstupence.
Lekci nebudeme streamovat, uvidí Vás pouze lektorka a ostatní účastníci.
Pokud budete mít jakékoliv dotazy před lekcí, neváhejte se na nás obrátit emailem na: natalie.vackova@tanecpraha.cz

Děkujeme za vaši přízeň, děkujeme, že tančíte s námi!

Vstupenky

20

Leden

PONEC Online: Lekce Contemporary Dance

ONLINE
19:00
Koupit vstupenku
Přidat do kalendáře 20-01-2021 19:00 20-01-2021 19:00 Czech republic/Europe PONEC Online: Lekce Contemporary Dance Vtančete do nového roku s umělci působícími v divadle PONEC! Po dobu uzavření divadla zůstáváme s vámi a lekce Contemporary Dance přesouváme z divadla do online prostoru.  Lekce 20. 1. s Martou Trpišovskou Vodenkovou je určená všem, kdo mají chuť skrze pohyb objevit něco nového a užít okamžik spojení se svým tělem. Forma improvizace umožňuje nezávislost na tanečních dovednostech a vítáni budou zkušení i nezkušení. Primárně se zaměříme na posílení těla a různé kvality pohybu.    Jak se přihlásit?  Registrujte se v síti GoOut.  Odkaz na přihlášení naleznete na Vaší vstupence a také Vám ho zašleme na email, hodinu před začátkem lekce. Délka lekce: 45-60 minut. Lekce probíhají v češtině a vstupné je dobrovolné. ​Předprodej bude z technických důvodů ukončen v 18:55 v den konání lekce.    Jak to funguje? Lekce začne v 19:00 na platformě ZOOM. Aplikaci si buď stáhněte sami předem nebo její první stahování (trvá asi 2 minuty) začne po Vašem kliknutí na odkaz, který naleznete na vstupence. Lekci nebudeme streamovat, uvidí Vás pouze lektorka a ostatní účastníci. Pokud budete mít jakékoliv dotazy před lekcí, neváhejte se na nás obrátit emailem na: natalie.vackova@tanecpraha.cz Děkujeme za vaši přízeň, děkujeme, že tančíte s námi!

27

Leden

PONEC Online: Lekce Contemporary Dance

ONLINE
19:00
Koupit vstupenku
Přidat do kalendáře 27-01-2021 19:00 27-01-2021 19:00 Czech republic/Europe PONEC Online: Lekce Contemporary Dance Vtančete do nového roku s umělci působícími v divadle PONEC! Po dobu uzavření divadla zůstáváme s vámi a lekce Contemporary Dance přesouváme z divadla do online prostoru.  Lekce 20. 1. s Martou Trpišovskou Vodenkovou je určená všem, kdo mají chuť skrze pohyb objevit něco nového a užít okamžik spojení se svým tělem. Forma improvizace umožňuje nezávislost na tanečních dovednostech a vítáni budou zkušení i nezkušení. Primárně se zaměříme na posílení těla a různé kvality pohybu.    Jak se přihlásit?  Registrujte se v síti GoOut.  Odkaz na přihlášení naleznete na Vaší vstupence a také Vám ho zašleme na email, hodinu před začátkem lekce. Délka lekce: 45-60 minut. Lekce probíhají v češtině a vstupné je dobrovolné. ​Předprodej bude z technických důvodů ukončen v 18:55 v den konání lekce.    Jak to funguje? Lekce začne v 19:00 na platformě ZOOM. Aplikaci si buď stáhněte sami předem nebo její první stahování (trvá asi 2 minuty) začne po Vašem kliknutí na odkaz, který naleznete na vstupence. Lekci nebudeme streamovat, uvidí Vás pouze lektorka a ostatní účastníci. Pokud budete mít jakékoliv dotazy před lekcí, neváhejte se na nás obrátit emailem na: natalie.vackova@tanecpraha.cz Děkujeme za vaši přízeň, děkujeme, že tančíte s námi!

3

Únor

PONEC Online: Lekce Contemporary Dance

ONLINE
19:00
Koupit vstupenku
Přidat do kalendáře 03-02-2021 19:00 03-02-2021 19:00 Czech republic/Europe PONEC Online: Lekce Contemporary Dance Vtančete do nového roku s umělci působícími v divadle PONEC! Po dobu uzavření divadla zůstáváme s vámi a lekce Contemporary Dance přesouváme z divadla do online prostoru.  Lekce 20. 1. s Martou Trpišovskou Vodenkovou je určená všem, kdo mají chuť skrze pohyb objevit něco nového a užít okamžik spojení se svým tělem. Forma improvizace umožňuje nezávislost na tanečních dovednostech a vítáni budou zkušení i nezkušení. Primárně se zaměříme na posílení těla a různé kvality pohybu.    Jak se přihlásit?  Registrujte se v síti GoOut.  Odkaz na přihlášení naleznete na Vaší vstupence a také Vám ho zašleme na email, hodinu před začátkem lekce. Délka lekce: 45-60 minut. Lekce probíhají v češtině a vstupné je dobrovolné. ​Předprodej bude z technických důvodů ukončen v 18:55 v den konání lekce.    Jak to funguje? Lekce začne v 19:00 na platformě ZOOM. Aplikaci si buď stáhněte sami předem nebo její první stahování (trvá asi 2 minuty) začne po Vašem kliknutí na odkaz, který naleznete na vstupence. Lekci nebudeme streamovat, uvidí Vás pouze lektorka a ostatní účastníci. Pokud budete mít jakékoliv dotazy před lekcí, neváhejte se na nás obrátit emailem na: natalie.vackova@tanecpraha.cz Děkujeme za vaši přízeň, děkujeme, že tančíte s námi!
( Marta Trpišovská Vodenková, photo: Vojtěch Brtnický)
( Tereza Lenerová (Hradilková) )
( Radim Peška, photo: Michal Hančovský)
( Lenka Kniha Bartůňková)

#tanecpraha