PONEC ONLINE: Kolik váží vaše touha?

VerTeDance & ZRNÍ

Námět, choreografie a interpretace

Veronika Knytlová, Tereza Ondrová, Helena Arenbergerová, Lucia Kašiarová

Pohybová spolupráce: 

Peter Jaško

Režijní spolupráce: 

Petra Tejnorová

Dramaturgická spolupráce: 

Lukáš Jiřička

Hudba: 

kapela ZRNÍ

Světelný design: 

Pavel Kotlík

Scéna, kostýmy:

Máša Černíková

Produkce:

Markéta Faustová

Délka:

50 minut

Podpořil:

Ministerstvo kultury, Magistrát hl.m.Prahy, Nadace Život Umělce, Metrostav a.s.

PUSŤTE SI TANEC DOMŮ!

Už tento čtvrtek (16. 4.) se budete moct vypravit do minulosti a zhlédnout dílo z archivu VerTeDance, které vytvořili spolu s kapelou Zrní v roce 2011. Užijte si tanec přímo ve vašem divadlobýváku a podívejte se na představení, které získalo cenu TANEČNÍ INSCENACE ROKU 2012 / CENA PRO TANEČNICI ROKU 2012 na České taneční platformě! 
Záznam bude dostupný od 20:00 až do půlnoci na tomto webu. 

Pokud chcete film zvětšit na celou obrazovku, otevřete si ho v novém okně ZDE a následně klikněte na ikonku v pravém dolním rohu.

Pokud byste rádi umělce podpořili, můžete využít jednu z dárcovských platforem 
→ DONIO 
→ DARUJME,
nebo si pořídit vstupenku na něco z online programu v síti GoOut. 

Veškeré podpory si nesmírně vážíme a děkujeme! 
 

O PŘEDSTAVENÍ

Strach obnažit se čistým řezem. Fascinace skrytou krásou. Fascinace silou přetvářky. Snaha dojít naplnění tam, kde chybí dno.

Odhalit se, obnažit se, svléct se, odkrýt svoje city, dotknout se svého těla, přiblížit se nitru. Co z toho je skutečně nebezpečné a naplněné rizikem?

Inscenace Kolik váží vaše touha? zkoumá otázku, zda vysvlečením se skutečně odhalujeme sebe sama, svoji podstatu a své tužby a zda je v tomto smyslu nahota vůbec nutná a potřebná. Hranice lidské totožnosti obkružuje vše, co lze nazvat niterným, strachem, tužbou, zranitelností, ale hlavně ukazuje, že nahota se stává tématem i v momentech, kdy je zamlčena. Je bezpečné se této hranici přibližovat za účelem důkladného prozkoumání? Terén kolem této meze je značně proměnlivý, nebezpečný, nejistý a plný pastí. Vstoupit na něj je sice nutné, ale není z něj návratu bez proměny.

Vstupenky

#tanecpraha