Nevěsta pro Dana, SZ2

3

Květen

Večery studentů HAMU

  • Nevěsta pro Dana

Choreografie

David Mikula

Hudba

Bedřich Smetana / Michal Doubek

Pod vedením

MgA. Lucie Holánková

 

  • SZ

Námět, choreografie, interpretace

Barbora Rokoszová a Eduard Adam Orszulik

Dramaturgie

Tereza Richterová

Světelný design

Pavel Vitt

Zvuk

Ondřej Pavlica

Produkce

MOVE Ostrava a Kulturní centrum Cooltour Ostrava

Supervize

Jan Kodet

Délka

 40 minut

Nevěsta pro Dana

Bakalářská práce pod názvem Nevěsta pro Dana je věnována mému bratrovi Danovi a je vnímána nejen jako projev bratrské lásky, ale také trochu jako náhrada všech dárků, které Dan vyrobil, díky své zručnosti a povolání stolaře, ke všem mým životním událostem. Dan je nejen šikovný stolař, ale i nadaný umělec – bubeník. Netradiční spojení vybraných melodií z opery Bedřicha Smetany Prodaná nevěsta, fiktivnímu příběhu o třech nevěstách a ironickými vstupy pohotovým Principálem, který vytváří celý tento příběh – to vše zabalené do lidového pojetí, dává vzniknout zajímavému spojení různých stylů.

SZ

Autobiografický taneční projekt o dvou lidech, kteří našli cestu k umění navzdory tomu, že se narodili v Bohumíně a s tím svým uměním se dostali dokonce až do Prahy.

Kdo jsou Barbora a Adam? Kde je Bohumín? Co je to umění? Proč do Prahy? Na všechny životně důležité otázky, na které jste se nejen báli zeptat, ale báli jste se je sami sobě i položit, přineseme odpovědi, které Vám změní život.

Vstupenky

3

Květen

Nevěsta pro Dana, SZ2

PONEC - divadlo pro tanec
20:00
Koupit vstupenku
Přidat do kalendáře 03-05-2019 20:00 03-05-2019 20:00 Czech republic/Europe Nevěsta pro Dana, SZ2 Nevěsta pro Dana Bakalářská práce pod názvem Nevěsta pro Dana je věnována mému bratrovi Danovi a je vnímána nejen jako projev bratrské lásky, ale také trochu jako náhrada všech dárků, které Dan vyrobil, díky své zručnosti a povolání stolaře, ke všem mým životním událostem. Dan je nejen šikovný stolař, ale i nadaný umělec – bubeník. Netradiční spojení vybraných melodií z opery Bedřicha Smetany Prodaná nevěsta, fiktivnímu příběhu o třech nevěstách a ironickými vstupy pohotovým Principálem, který vytváří celý tento příběh – to vše zabalené do lidového pojetí, dává vzniknout zajímavému spojení různých stylů. SZ Autobiografický taneční projekt o dvou lidech, kteří našli cestu k umění navzdory tomu, že se narodili v Bohumíně a s tím svým uměním se dostali dokonce až do Prahy. Kdo jsou Barbora a Adam? Kde je Bohumín? Co je to umění? Proč do Prahy? Na všechny životně důležité otázky, na které jste se nejen báli zeptat, ale báli jste se je sami sobě i položit, přineseme odpovědi, které Vám změní život. Husitská 24A/899 Praha Česká republika
( Nevěsta pro Dana)
( Nevěsta pro Dana)
( Nevěsta pro Dana)
( Nevěsta pro Dana)

#tanecpraha