21

Říjen

Choreografie a scénografie:

Marie Gourdain

Performer:

Sabina Bočková, Radim Klásek, Matthew Rogers

Světelný design:

Zuzana Režná

Hudba:

Sára Vondrášková

Konzultace:

Lucia Kašiarová

Kostýmy:

Martina Stieglerová

Výroba objektu:

Magdaléna Vrábová

Technologie a Výroba:

Štěpán Hejzlar a Hynek Petrželka

Produkce:

tYhle

Koprodukce:

Tanec Praha / PONEC - divadlo pro tanec a Studio ALTA

Další partneři:

REZI.DANCE Komařice

Projekt Mu—Tation vzniká za finanční podpory Ministerstva kultury České republiky, Statutárního města Brna, Hlavního města Prahy, Státního fondu kultury a Tance Praha.

 

        

         

              

       

Jak mu---tovat naše myšlení, hodnoty a pohled na svět v nezastavitelném cyklu života a v době, kdy je myšlenka zásadní změny všudypřítomná? Inscenace Mu---Tation prozkoumává možnosti transformace těla, úplného zředění bytí, ale i myšlenku stvoření bytosti od nuly, složené z různých kousků. Je možné, aby tělo, jak ho známe, zmizelo? Nebo aby bylo jiné? Jako když se housenka promění v motýla, rozpadne se na své elementární částice a přemění se podle jiného plánu, jiné architektury?  Francouzská choreografka Marie Gourdain pomocí tří performerů pracuje na velké metamorfóze, která projde několika po sobě jdoucími reinkarnacemi.

 

Upozornění: představení Mu---Tation obsahuje zobrazení nahoty v uměleckém kontextu.

Vstupenky

    

21

Říjen

Mu---Tation

PONEC - divadlo pro tanec (Praha)
20:00
Koupit vstupenku
Přidat do kalendáře 21-10-2023 20:00 21-10-2023 20:00 Czech republic/Europe Mu---Tation Jak mu---tovat naše myšlení, hodnoty a pohled na svět v nezastavitelném cyklu života a v době, kdy je myšlenka zásadní změny všudypřítomná? Inscenace Mu---Tation prozkoumává možnosti transformace těla, úplného zředění bytí, ale i myšlenku stvoření bytosti od nuly, složené z různých kousků. Je možné, aby tělo, jak ho známe, zmizelo? Nebo aby bylo jiné? Jako když se housenka promění v motýla, rozpadne se na své elementární částice a přemění se podle jiného plánu, jiné architektury?  Francouzská choreografka Marie Gourdain pomocí tří performerů pracuje na velké metamorfóze, která projde několika po sobě jdoucími reinkarnacemi.   Upozornění: představení Mu---Tation obsahuje zobrazení nahoty v uměleckém kontextu. Husitská 24A/899 Praha Česká republika
Vojtěch Brtnický
Vojtěch Brtnický
Vojtěch Brtnický

#tanecpraha