Karlík a továrna na čokoládu

DOT504 junior

Režie, dramaturgie

Monika Pulišová

Choreografie

Lenka Ottová

Pohybová spolupráce

Michaela Hernychová, Věra Ondrašíková

Účinkují

Ondřej Černý a přípravka souboru DOT504 – Junior Dance Company: Natálie Krunclová, Klára Landíková, Klára Smolová, Greta Šabatová, Tereza Šnajdrová, Julie Tlustá, Evelína Varvařovská, Natálie Zabystrzanová 

Původní hudba

Ivan Acher, Martin Konvička

Světelný design

Martin Příhoda

Výtvarník projekce

Michaela Kuříková

Kostýmy

Lucie Červíková

Zvuk

Adam Jerman

Produkce

Jana Martinů

Moderní pohádkový příběh Roalda Dahla plný fantazie, hravosti a jemného humoru o největším výrobci čokolády na světě a malém Karlíkovi, jemuž se splní velký sen, se stal výzvou pro skupinu mladých tanečnic přípravky Junior Dance souboru DOT504. Děvčata ve věku 10-14 let sama přišla s myšlenkou na realizaci tohoto námětu a Lenka Ottová, umělecký šéf souboru DOT504, přijala jejich přání za své. 

Představení má bezprostřední, upřímný a silný ráz díky pojetí způsobem „děti dětem“ – i přes pochopitelné limity, dané věkem protagonistů. Tanečně divadelní představení je určeno pro -náctileté publikum, na kterém se nebudou nudit ani jejich rodiče. Celovečerní rozsah je pro mladé tanečnice prvním setkáním s profesionálním formátem vystoupení.

Příběh výrobce čokolády, který podrobuje děti – majitele výherních kuponů, různým zkouškám. Děti si s sebou nesou dobré i špatné zvyky svých rodičů, jejich vady a nectnosti, jen v jiných podobách. Jakou mají šanci, že se s těmito hendikepy během zkoušek Williho Wonky vyrovnají? 

Taneční nadsázka, imaginace, výtvarné pojetí a podmanivá hudba jsou pro začínající tanečnice velkou výzvou. Obstojí v ní? Přijďte se přesvědčit.

Vstupenky

#tanecpraha