Divadlo není v klidu

27. 3. / 20.00
Divadlo není v klidu s Johanou Ožvold

10. 4. / 20.00
Divadlo není v klidu s 1flfsoap Lukáše Palána a Michala Janíka

24. 4. / 20.00
Divadlo není v klidu s Martinem Tvrdým

8. 5. / 20.00​
Divadlo není v klidu s Clarinet Factory

22. 5. / 20.00​
Divadlo není v klidu s Beatou Hlavenkovou
 

Divadlo není v klidu vám přináší technický tým divadla PONEC.

 

Divadlo není v klidu je on-line pořad, který vám přináší pravidelnou dávku audiovizuálního zážitku spojeného s netradiční prohlídkou divadla PONEC. V žádném z připravovaných dílů se však současný tanec, fyzické divadlo, ani jiná forma tance nevyskytuje.

Audio zážitek vám zprostředkují hudebníci a hudebnice, kteří komponovali svá díla pro taneční inscenace a jejichž zvukové vlny se tak divadlem PONEC nesly. Stejně jako vy ve svých domovech, i oni zůstali osamoceni ve svých zvukových stopách, kterým v současné době žádná tanečnice nebo tanečník nenaslouchají.

Vizuálním zážitkem vás pak za vaši pomyslnou ruku provedou technici PONCE, kteří jedinečným způsobem rozzáří interiéry divadla, stejně jako vaše obrazovky a displeje. Nezmeškejte jedinečnou příležitost se s tímto plachým tvorem, který jinak přebývá temných útrobách divadla, seznámit.


Poslední hostkou pořadu Divadlo není v klidu je skladatelka, zpěvačka, pianistka a aranžérka Beata Hlavenková - jedna z nejvýraznějších českých muzikantek s nezaměnitelným a nadžánrovým autorským rukopisem.

Beata vystudovala skladbu na Janáčkově konzervatoři v Ostravě a Master of Music na University of Massachusetts v oboru kompozice, jazzová kompozice a aranžování. 

Je autorkou filmové hudby k filmům Dukla 61 nebo Zátopek. Spolupracovala s řadou tuzemských i zahraničních muzikantů, nejdéle pak s Lenkou Dusilovou. V divadle PONEC jste ji mohli vidět i slyšet v inscenaci FLOW skupiny VerTeDance a Jiřího Havelky.

V prázdném a opuštěném divadelním baru, kde se snad již brzy setkáme, zahraje skladby z alba Sně (2019) za které získala Cenu Anděl v kategorii Interpretka roku.

 

Záznam koncertu bude přístupný online do sobotní půlnoci. Link na live stream najdete ZDE.

 

 

Vstupenky

#tanecpraha