Divadlo není v klidu

24

Duben

27. 3. / 20.00
Divadlo není v klidu s Johanou Ožvold

10. 4. / 20.00
Divadlo není v klidu s 1flfsoap Lukáše Palána a Michala Janíka

24. 4. / 20.00
Divadlo není v klidu s Martinem Tvrdým

22. 5. / 20.00​
Divadlo není v klidu s Beátou Hlavenkovou

Divadlo není v klidu vám přináší technický tým divadla PONEC.

 

Divadlo není v klidu je on-line pořad, který vám přináší pravidelnou dávku audiovizuálního zážitku spojeného s netradiční prohlídkou divadla PONEC. V žádném z připravovaných dílů se však současný tanec, fyzické divadlo, ani jiná forma tance nevyskytuje.

Audio zážitek vám zprostředkují hudebníci a hudebnice, kteří komponovali svá díla pro taneční inscenace a jejichž zvukové vlny se tak divadlem PONEC nesly. Stejně jako vy ve svých domovech, i oni zůstali osamoceni ve svých zvukových stopách, kterým v současné době žádná tanečnice nebo tanečník nenaslouchají.

Vizuálním zážitkem vás pak za vaši pomyslnou ruku provedou technici PONCE, kteří jedinečným způsobem rozzáří interiéry divadla, stejně jako vaše obrazovky a displeje. Nezmeškejte jedinečnou příležitost se s tímto plachým tvorem, který jinak přebývá temných útrobách divadla, seznámit.


Třetím hostem pořadu Divadlo není v klidu je Martin Tvrdý, hudebník (Bonus, Sporto, Komunisti ad.) a sound designer.

Dlouhodobě spolupracuje mj. se Spitfire Company nebo Vosto5, režisérem Jiřím Havelkou nebo Českým Rozhlasem (podcast Vinohradská 12 ad.). Společně s Mary C založil platformu Kreaton, která se věnuje zpřístupňování a vzdělávání v oblasti elektronické hudby, podílí se také na chodu Synth Library Prague. V současné době mimo jiné spolupracuje jako zvukový designér na projektu Brejlando.cz, který převádí divadelní představení do 3D videí ve virtuální realitě. 

V divadle PONEC realizoval představení Spitfire Company Constellations II, kde pracoval s prostorovým zvukem soustředěným do několika kruhových soustav. Streamovaná skladba, kterou budete mít možnost si poslechnout 24.4. od 20:00 až do půlnoci, pracuje s podobným principem kruhové konstelace reproduktorů, která je následně zaznamenávána ambisonickým mikrofonem a převedena do binaurálního zvukového formátu pro poslech ve sluchátkách.

Live stream sledujte zde.

 

Vstupenky

24

Duben

Divadlo není v klidu

ONLINE
20:00
Volný vstup
Přidat do kalendáře 24-04-2021 20:00 24-04-2021 20:00 Czech republic/Europe Divadlo není v klidu Divadlo není v klidu je on-line pořad, který vám přináší pravidelnou dávku audiovizuálního zážitku spojeného s netradiční prohlídkou divadla PONEC. V žádném z připravovaných dílů se však současný tanec, fyzické divadlo, ani jiná forma tance nevyskytuje. Audio zážitek vám zprostředkují hudebníci a hudebnice, kteří komponovali svá díla pro taneční inscenace a jejichž zvukové vlny se tak divadlem PONEC nesly. Stejně jako vy ve svých domovech, i oni zůstali osamoceni ve svých zvukových stopách, kterým v současné době žádná tanečnice nebo tanečník nenaslouchají. Vizuálním zážitkem vás pak za vaši pomyslnou ruku provedou technici PONCE, kteří jedinečným způsobem rozzáří interiéry divadla, stejně jako vaše obrazovky a displeje. Nezmeškejte jedinečnou příležitost se s tímto plachým tvorem, který jinak přebývá temných útrobách divadla, seznámit. Třetím hostem pořadu Divadlo není v klidu je Martin Tvrdý, hudebník (Bonus, Sporto, Komunisti ad.) a sound designer. Dlouhodobě spolupracuje mj. se Spitfire Company nebo Vosto5, režisérem Jiřím Havelkou nebo Českým Rozhlasem (podcast Vinohradská 12 ad.). Společně s Mary C založil platformu Kreaton, která se věnuje zpřístupňování a vzdělávání v oblasti elektronické hudby, podílí se také na chodu Synth Library Prague. V současné době mimo jiné spolupracuje jako zvukový designér na projektu Brejlando.cz, který převádí divadelní představení do 3D videí ve virtuální realitě.  V divadle PONEC realizoval představení Spitfire Company Constellations II, kde pracoval s prostorovým zvukem soustředěným do několika kruhových soustav. Streamovaná skladba, kterou budete mít možnost si poslechnout 24.4. od 20:00 až do půlnoci, pracuje s podobným principem kruhové konstelace reproduktorů, která je následně zaznamenávána ambisonickým mikrofonem a převedena do binaurálního zvukového formátu pro poslech ve sluchátkách. Live stream sledujte zde.  

22

Květen

Divadlo není v klidu

ONLINE
20:00
Volný vstup
Přidat do kalendáře 22-05-2021 20:00 22-05-2021 20:00 Czech republic/Europe Divadlo není v klidu Divadlo není v klidu je on-line pořad, který vám přináší pravidelnou dávku audiovizuálního zážitku spojeného s netradiční prohlídkou divadla PONEC. V žádném z připravovaných dílů se však současný tanec, fyzické divadlo, ani jiná forma tance nevyskytuje. Audio zážitek vám zprostředkují hudebníci a hudebnice, kteří komponovali svá díla pro taneční inscenace a jejichž zvukové vlny se tak divadlem PONEC nesly. Stejně jako vy ve svých domovech, i oni zůstali osamoceni ve svých zvukových stopách, kterým v současné době žádná tanečnice nebo tanečník nenaslouchají. Vizuálním zážitkem vás pak za vaši pomyslnou ruku provedou technici PONCE, kteří jedinečným způsobem rozzáří interiéry divadla, stejně jako vaše obrazovky a displeje. Nezmeškejte jedinečnou příležitost se s tímto plachým tvorem, který jinak přebývá temných útrobách divadla, seznámit. Třetím hostem pořadu Divadlo není v klidu je Martin Tvrdý, hudebník (Bonus, Sporto, Komunisti ad.) a sound designer. Dlouhodobě spolupracuje mj. se Spitfire Company nebo Vosto5, režisérem Jiřím Havelkou nebo Českým Rozhlasem (podcast Vinohradská 12 ad.). Společně s Mary C založil platformu Kreaton, která se věnuje zpřístupňování a vzdělávání v oblasti elektronické hudby, podílí se také na chodu Synth Library Prague. V současné době mimo jiné spolupracuje jako zvukový designér na projektu Brejlando.cz, který převádí divadelní představení do 3D videí ve virtuální realitě.  V divadle PONEC realizoval představení Spitfire Company Constellations II, kde pracoval s prostorovým zvukem soustředěným do několika kruhových soustav. Streamovaná skladba, kterou budete mít možnost si poslechnout 24.4. od 20:00 až do půlnoci, pracuje s podobným principem kruhové konstelace reproduktorů, která je následně zaznamenávána ambisonickým mikrofonem a převedena do binaurálního zvukového formátu pro poslech ve sluchátkách. Live stream sledujte zde.  

#tanecpraha