Divadlo není v klidu

22

Květen

27. 3. / 20.00
Divadlo není v klidu s Johanou Ožvold

10. 4. / 20.00
Divadlo není v klidu s 1flfsoap Lukáše Palána a Michala Janíka

24. 4. / 20.00
Divadlo není v klidu s Martinem Tvrdým

8. 5. / 20.00​
Divadlo není v klidu s Clarinet Factory

22. 5. / 20.00​
Divadlo není v klidu s Beatou Hlavenkovou
 

Divadlo není v klidu vám přináší technický tým divadla PONEC.

 

Divadlo není v klidu je on-line pořad, který vám přináší pravidelnou dávku audiovizuálního zážitku spojeného s netradiční prohlídkou divadla PONEC. V žádném z připravovaných dílů se však současný tanec, fyzické divadlo, ani jiná forma tance nevyskytuje.

Audio zážitek vám zprostředkují hudebníci a hudebnice, kteří komponovali svá díla pro taneční inscenace a jejichž zvukové vlny se tak divadlem PONEC nesly. Stejně jako vy ve svých domovech, i oni zůstali osamoceni ve svých zvukových stopách, kterým v současné době žádná tanečnice nebo tanečník nenaslouchají.

Vizuálním zážitkem vás pak za vaši pomyslnou ruku provedou technici PONCE, kteří jedinečným způsobem rozzáří interiéry divadla, stejně jako vaše obrazovky a displeje. Nezmeškejte jedinečnou příležitost se s tímto plachým tvorem, který jinak přebývá temných útrobách divadla, seznámit.


Předposledním, čtvrtým hostem pořadu Divadlo není v klidu je čtyřčlenné hudební těleso Clarinet Factory, které v letošním roce oslaví dvacet sedm let na scéně, a jehož počátky se váží k době studií všech členů na pražské AMU. Tehdy byla doménou čtveřice Jindřich Pavliš, Vojtěch Nýdl, Luděk Boura a Petr "Pepíno" Valášek především interpretace klasiky a jazzu. Clarinet Factory se ale brzy posunuli k experimentům napříč hudebními žánry, od aranžování ke komponování, k touze hudbou sdělovat a komunikovat nezávisle na žánrech či generační příslušnosti.
 

Jejich hudbu můžete znát z divadla PONEC především ve spojitosti s představením Jiřího Havelky a taneční skupiny VerTeDance pod názvek „Korekce”, které sklidilo úspěchy doslova po celém světě a od svého vzniku již získalo mnoho prestižních ocenění. 

Clarinet Factory zahrají na střeše divadla PONEC, tak aby se jejich zvuk nesl dolním Žižkovem, směrem do Karlína, možná až k vašim uším. Zprostředkujeme vám tak nejen živý koncert, ale také jedinečný pohled na zapadající slunce nad Prahou.

Záznam koncertu bude přístupný online do sobotní půlnoci. Link na live stream najdete ZDE.

 

 

Vstupenky

22

Květen

Divadlo není v klidu

ONLINE
20:00
Volný vstup
Přidat do kalendáře 22-05-2021 20:00 22-05-2021 20:00 Czech republic/Europe Divadlo není v klidu Divadlo není v klidu je on-line pořad, který vám přináší pravidelnou dávku audiovizuálního zážitku spojeného s netradiční prohlídkou divadla PONEC. V žádném z připravovaných dílů se však současný tanec, fyzické divadlo, ani jiná forma tance nevyskytuje. Audio zážitek vám zprostředkují hudebníci a hudebnice, kteří komponovali svá díla pro taneční inscenace a jejichž zvukové vlny se tak divadlem PONEC nesly. Stejně jako vy ve svých domovech, i oni zůstali osamoceni ve svých zvukových stopách, kterým v současné době žádná tanečnice nebo tanečník nenaslouchají. Vizuálním zážitkem vás pak za vaši pomyslnou ruku provedou technici PONCE, kteří jedinečným způsobem rozzáří interiéry divadla, stejně jako vaše obrazovky a displeje. Nezmeškejte jedinečnou příležitost se s tímto plachým tvorem, který jinak přebývá temných útrobách divadla, seznámit. Předposledním, čtvrtým hostem pořadu Divadlo není v klidu je čtyřčlenné hudební těleso Clarinet Factory, které v letošním roce oslaví dvacet sedm let na scéně, a jehož počátky se váží k době studií všech členů na pražské AMU. Tehdy byla doménou čtveřice Jindřich Pavliš, Vojtěch Nýdl, Luděk Boura a Petr "Pepíno" Valášek především interpretace klasiky a jazzu. Clarinet Factory se ale brzy posunuli k experimentům napříč hudebními žánry, od aranžování ke komponování, k touze hudbou sdělovat a komunikovat nezávisle na žánrech či generační příslušnosti.   Jejich hudbu můžete znát z divadla PONEC především ve spojitosti s představením Jiřího Havelky a taneční skupiny VerTeDance pod názvek „Korekce”, které sklidilo úspěchy doslova po celém světě a od svého vzniku již získalo mnoho prestižních ocenění.  Clarinet Factory zahrají na střeše divadla PONEC, tak aby se jejich zvuk nesl dolním Žižkovem, směrem do Karlína, možná až k vašim uším. Zprostředkujeme vám tak nejen živý koncert, ale také jedinečný pohled na zapadající slunce nad Prahou. Záznam koncertu bude přístupný online do sobotní půlnoci. Link na live stream najdete ZDE.    

#tanecpraha