9

Září

Premiéra

Koncept a choreografie:

Věra Ondrašíková

Účinkují:

Jaro Ondruš a David Králík, Jakub Kohout

Dramaturgie:

Marta Ljubková

Hudba:

Filip Míšek

Světelný design:

Pavel Kotlík

Live programming:

Michal Rydlo

Kostýmy:

Hana Frišonsová

Produkční spolupráce:

Tomáš Grúz, Daniela Řeháková

Podpořili:

Magistrát hl. města Praha, Ministerstvo Kultury, Státní fond MK, AV MEDIA

Poděkování:

Dáda Němeček, Radka a Petr Ondrašíkovi, arboristé Lesů hl. města Prahy. 

Němí svědci . Na některých místech jsme je úplně vytlačili. Přitom se ve chvílích volna a únavy uchylujeme do jejich stínu. Výrazní nad zemí, silní pod ní. Zdroj životadárné síly a kyslíku. Mockrát jsme se na nich provinili, ale oni zůstávají. Pečují o své přátele i vztahy. Stromy.

 

Zdánlivě statický objekt pevně zakořeněný v zemi se v nové choreografii Věry Ondrašíkové stává partnerem tanečníka, ale taky jeho synonymem. Skutečné stromy přenesené na jeviště ztrácejí své přirozené prostředí a získávají zcela nové charakteristiky. Jsou stejně pružné jako těla tanečníků, jsou zranitelné, ale jsou i pevné a v každém okamžiku magické. 

Vstupenky

9

Září

Witness

PONEC - divadlo pro tanec
20:00
Koupit vstupenku
Přidat do kalendáře 09-09-2021 20:00 09-09-2021 20:00 Czech republic/Europe Witness Němí svědci . Na některých místech jsme je úplně vytlačili. Přitom se ve chvílích volna a únavy uchylujeme do jejich stínu. Výrazní nad zemí, silní pod ní. Zdroj životadárné síly a kyslíku. Mockrát jsme se na nich provinili, ale oni zůstávají. Pečují o své přátele i vztahy. Stromy.   Zdánlivě statický objekt pevně zakořeněný v zemi se v nové choreografii Věry Ondrašíkové stává partnerem tanečníka, ale taky jeho synonymem. Skutečné stromy přenesené na jeviště ztrácejí své přirozené prostředí a získávají zcela nové charakteristiky. Jsou stejně pružné jako těla tanečníků, jsou zranitelné, ale jsou i pevné a v každém okamžiku magické.  Husitská 24A/899 Praha Česká republika

#tanecpraha