Vážení diváci,

i přes dnešní mimořádná opatření vlády (zákaz akcí nad 100 lidí) bychom vás rádi informovali, že představení pro dospělé v PONCI nerušíme a tančíme dál! Omezili jsme kapacitu na 80 prodejních míst a měníme uspořádání hlediště tak, aby židle byly vedle sebe v komfortní a zároveň bezpečnější vzdálenosti. Na našich umyvadlech najdete také dostatek dezinfekčních prostředků na očištění rukou.

Pokud se ale cítíte nemocní a váhali byste, zda do divadla vyrazit, věnujte prioritně péči svému zdraví a ozvěte se nám na e mail michaela.danova@tanecpraha.eu. Lístky vám rádi vyměníme na jiný termín a vy tak o taneční zážitek nepřijdete. Totéž platí o inscenacích České taneční platformy, jejíž konání jsme s ohledem na mezinárodní charakter akce nuceni přesunout na podzim.

Představení pro školy probíhají v rámci výuky, proto je musíme v měsíci březnu zrušit. S ohledem na interaktivní charakter inscenací Kozí kraviny a Svět z papíru jsme zrušili i nedělní odpolední představení pro rodiny s dětmi. Rádi je nahradíme nabídkou PONEC JUNIOR v dalších termínech, popř. vám jednotlivé vstupné vrátíme v plné výši. Pro více informaci nás kontaktuje na michaela.danova@tanecpraha.eu.

O případných dalších změnách v programu vás budeme průběžně informovat na našem webu a sociálních sítích.

Děkujeme za vaší přízeň a pochopení a těšíme se na viděnou teď nebo v pozdějších termínech v PONCI!

Váš tým divadla PONEC / Tance Praha z.ú.

#tanecpraha