STATIC

MONKI

Představení v angličtině

Doporučený věk: + 6 let 

 

Autor a interpret:

Benjamin MONKI Kuitenbrouwer

Nepostradatelná:

Cathrine Lundsgaard Nielsen

Umělecká spolupráce:

Lucho Smit

Světla:

Carine Gérard

Technika:

Carine Gérard, Alice Huc

Kostýmy:

Fanny Gautreau

Poděkování:

William Thomas, Louis Vanderhavebeke 

Délka:

 60 minut

Sólové představení nizozemského akrobata, který si říká “Monki”,  v sobě snoubí akrobatické dovednosti na dvojité čínské tyči s živou hudbou a divadlem. Výsledkem je jedinečný zážitek plný pohodové hudby a explozivními cirkusovými technikami, ve kterém ani mluvené slovo nepřijde zkrátka. V představení STATIC hraje čas hlavní roli: dávat čas a brát čas. Ale i fascinace současné generace třicátníků - Monkiho vrstevníků - staromódními, neefektivními technologiemi, jako jsou gramofon nebo Gameboy. Kde ale končí fascinace a začíná nezdravá nostalgie? 

 

Představení se koná v rámci festivalu Cirkopolis 2020

Festival zaměřený na nový cirkus s prvky současného tance, fyzického, vizuálního divadla a žánrů současné hudební scény. Festival hostí každý rok několik zajímavých a progresivních zahraničních skupin, workshopy se zahraničními lektory a další doprovodný program. Festival pořádá CIRQUEON - centrum pro nový cirkus společně s Palácem Akropolis.

VSTUPENKY:

Cena: 350/280

Vstupenky na představení lze zakoupit v síti GoOut nebo online na stránkách festivalu. V den představení bude možné vstupenky zakoupit také v místě konání.

 

Vstupenky

Photo: Bart Grietens
Photo: Bart Grietens
Photo: Bart Grietens
Photo: Bart Grietens
Photo: Bart Grietens
Photo: Bart Grietens

#tanecpraha