Současný tanec pro teens - otevřená lekce

Úroveň: 
mírně pokročilí

Věk: 
12–18 let

Ukázková lekce zdarma: 
11.9. v 17:00, Studio Krenovka

Kdy: 
od 9.10. každý pondělí 17:30–19:00 (říjen 2023 až květen 2024)

Kde: 
Studio Krenovka, vchod Čítárna Unijazz, Husitská 22, Praha 3 (kousek od divadla PONEC směrem k Hlavnímu nádraží)

Kontakt: 
office@tanecpraha.eu

Cena: 
160 Kč/lekce, platby říjen-prosinec a  leden-květen, bližší detaily k platbě obdržíte po registraci

Kapacita dílen je omezena

PONEC - divadlo pro tanec nově otevírá taneční dílny pro náctileté.

Pravidelné taneční dílny pro teenagery vede tým zkušených lektorů*ek a předních tvůrců*kyň současné taneční scény Věra OndrašíkováJana Látalová a Daniel Iemol. Dílny propojují techniky současného tance, rozvíjejí vlastní pohybové možnosti účastníků a zaměřují se na tvůrčí postupy (improvizaci, tvorbu choreografie). Dílny se v průběhu školního roku, od října do května, konají každé pondělí ve Studiu Krenovka. 

Účastníci dílen budou mít zároveň jedinečnou možnost nahlédnout do zákulisí divadla PONEC a stát se součástí jeho života. A to formou návštěv generálních zkoušek, představení, diskuzí s tvůrci, workshopů s umělci a zapojením se do dalších aktivit divadla PONEC. Tento program jsme nazvali PONEC Teens.

Lekce se konají bez účasti rodičů, budou-li však své děti doprovázet, mohou čas příjemně strávit v Čítárně Unijazz, která je v přízemí budovy.

 

Přijďte tančit 11. 9. v 17 hod do Studia Krenovka. V rámci programu zahájení divadelní sezóny jsme pro vás připravili ukázkovou lekci, která je otevřena všem zájemcům od 12 do 18 let. Lekce potrvá 1,5 hodiny a plynule na ni naváže diskuse - prostor pro další informace, vaše dotazy a zpětnou vazbu. Své místo si, prosím, předem rezervujte zde.

Vstupenky

#tanecpraha