Prezentace projektu NIBIRU

15

Září

V rámci projektu Jak na tanec se děti a mladí zapojily do projektu NIBIRU a spolu s tvůrci vytvořili představení s tématikou vesmíru, konce světa a životě po té.

NIBIRU je projektem maďarských umělců Tamary Zsófie Vadas (tanečnice, choreografky, pedagožka), Ábris Gryllus (interdisciplinární mediální umělec a hudebník) a Márton Emil Tóth (vizuální umělec). V rámci evropského projektu BeSpecACTtive! tvoří i v divadle PONEC a navazují tak na rezidenci v  budapešťském kult. centru SÍN a kulturním centru v Novém Sadu v Srbsku. Během umělecké rezidence vedou intenzivní několika denní workshop s dětmi. Výstupem jejich společné práce je právě toto představení na které zveme nejen děti a rodiče, ale i všechny, kteří mají zájem o kreativní práci s dětmi.

 

*Vstup volný

Vstupenky

15

Září

Prezentace projektu NIBIRU

PONEC - divadlo pro tanec
16:00
Volný vstup
Přidat do kalendáře 15-09-2019 16:00 15-09-2019 16:00 Czech republic/Europe Prezentace projektu NIBIRU V rámci projektu Jak na tanec se děti a mladí zapojily do projektu NIBIRU a spolu s tvůrci vytvořili představení s tématikou vesmíru, konce světa a životě po té. NIBIRU je projektem maďarských umělců Tamary Zsófie Vadas (tanečnice, choreografky, pedagožka), Ábris Gryllus (interdisciplinární mediální umělec a hudebník) a Márton Emil Tóth (vizuální umělec). V rámci evropského projektu BeSpecACTtive! tvoří i v divadle PONEC a navazují tak na rezidenci v  budapešťském kult. centru SÍN a kulturním centru v Novém Sadu v Srbsku. Během umělecké rezidence vedou intenzivní několika denní workshop s dětmi. Výstupem jejich společné práce je právě toto představení na které zveme nejen děti a rodiče, ale i všechny, kteří mají zájem o kreativní práci s dětmi.   *Vstup volný Husitská 24A/899 Praha Česká republika

#tanecpraha