Najdi si svého umělce! Mezinárodní den tance s divadlem PONEC.

Pojďte s námi při příležitosti oslav Mezinárodního dne tance na procházku, fyzicky nebo online. Průvodci vám budou naši spřátelení umělci a umělkyně. 

>>> Viktor Černický se o čtvrtečním odpoledni vydá od divadla PONEC do Invalidovny, kde své aktivity v těchto dnech právě rozbíhá studio Alta. K procházce se z bezpečné vzdálenosti můžete připojit fyzicky nebo ji sledovat online na našich sítích. Viktorův pohyb inspirovaný tanečním filmem Rico goes to Malakoff francouzského tanečníka a choreografa Jeana Gaudina budete také moci jednoduše trackovat na Google Maps.

>>> Tereza Ondrová vás pak provede nejen po Praze, ale i po vašich vnitřních krajinách - zážitkový audio průvodce Audiwalk vznikl v rámci evropského projektu Dancing Museums. Objevte skrze něj nečekané ve svém městě i v sobě!

Audiowalk můžete zahájit kdekoliv, kde se právě nacházíte, ať už v libovolné části Prahy, v parku, v lese či kdekoliv jinde. Stačí následovat pokyny a instrukce vašeho průvodce. Potřebujete jen telefon, sluchátka a znalost angličtiny, ve které Audiwalk probíhá. 
>>> bit.ly/audiowalk_prague

Ať vás taneční krok neopouští!

 

Vstupenky

#tanecpraha