Dance for (Home) Office

Věra Ondrašíková

22

Duben

Autorka konceptu
Věra Ondrašíková

Odpočiňte si na moment od pracovních videocallů a dopřejte svému tělu a mysli trochu radosti a uvolnění.

Každý čtvrtek na půl hodiny před polednem pořádáme online pohybové lekce nejen pro (home) office s Věrou Ondrašíkovou.

Pod vedením oceňované tanečnice a choreografky se skrze jednoduché pohyby a principy, které zvládne úplně každý, protáhnete a rozproudíte energii.

Lekce jsou určeny pro limitovaný počet šesti účastníků/ic, a nabízejí tak individuální přístup s možností následné diskuze. Registrace předem nutná.
 


Věra Ondrašíková působí jako choreografka, tanečnice a pedagožka na české a mezinárodní taneční scéně. Vyučuje mimo jiné na Akademii múzických umění v Praze (DAMU, HAMU). Pravidelně vede tréninky současného tance pro soubory jako je Lenka Vagnerová  & Company, Laterna magika a příležitostně pro Losers Cirque Company. V divadle PONEC uvádí svoji dosud nejúspěšnější inscenaci GUIDE, která se dočkala několika desítek uvedení po celém světě a získala řadu cen: na České taneční platformě 2016 Cenu diváků, Cenu za světelný design a cenu Tanečník roku pro Jara Ondruše, v roce 2017 bylo představení vybráno mezi 20 nejzajímavějších evropských počinů v rámci mezinárodní sítě Aerowaves. V roce 2021 uvede Věra Ondrašíková premiéru projektu WITNESS.

Vstupenky

22

Duben

Dance for (Home) Office

ONLINE
11:30
Koupit vstupenku
Přidat do kalendáře 22-04-2021 11:30 22-04-2021 11:30 Czech republic/Europe Dance for (Home) Office Odpočiňte si na moment od pracovních videocallů a dopřejte svému tělu a mysli trochu radosti a uvolnění. Každý čtvrtek na půl hodiny před polednem pořádáme online pohybové lekce nejen pro (home) office s Věrou Ondrašíkovou. Pod vedením oceňované tanečnice a choreografky se skrze jednoduché pohyby a principy, které zvládne úplně každý, protáhnete a rozproudíte energii. Lekce jsou určeny pro limitovaný počet šesti účastníků/ic, a nabízejí tak individuální přístup s možností následné diskuze. Registrace předem nutná.   Věra Ondrašíková působí jako choreografka, tanečnice a pedagožka na české a mezinárodní taneční scéně. Vyučuje mimo jiné na Akademii múzických umění v Praze (DAMU, HAMU). Pravidelně vede tréninky současného tance pro soubory jako je Lenka Vagnerová  & Company, Laterna magika a příležitostně pro Losers Cirque Company. V divadle PONEC uvádí svoji dosud nejúspěšnější inscenaci GUIDE, která se dočkala několika desítek uvedení po celém světě a získala řadu cen: na České taneční platformě 2016 Cenu diváků, Cenu za světelný design a cenu Tanečník roku pro Jara Ondruše, v roce 2017 bylo představení vybráno mezi 20 nejzajímavějších evropských počinů v rámci mezinárodní sítě Aerowaves. V roce 2021 uvede Věra Ondrašíková premiéru projektu WITNESS.

29

Duben

Dance for (Home) Office

ONLINE
11:30
Koupit vstupenku
Přidat do kalendáře 29-04-2021 11:30 29-04-2021 11:30 Czech republic/Europe Dance for (Home) Office Odpočiňte si na moment od pracovních videocallů a dopřejte svému tělu a mysli trochu radosti a uvolnění. Každý čtvrtek na půl hodiny před polednem pořádáme online pohybové lekce nejen pro (home) office s Věrou Ondrašíkovou. Pod vedením oceňované tanečnice a choreografky se skrze jednoduché pohyby a principy, které zvládne úplně každý, protáhnete a rozproudíte energii. Lekce jsou určeny pro limitovaný počet šesti účastníků/ic, a nabízejí tak individuální přístup s možností následné diskuze. Registrace předem nutná.   Věra Ondrašíková působí jako choreografka, tanečnice a pedagožka na české a mezinárodní taneční scéně. Vyučuje mimo jiné na Akademii múzických umění v Praze (DAMU, HAMU). Pravidelně vede tréninky současného tance pro soubory jako je Lenka Vagnerová  & Company, Laterna magika a příležitostně pro Losers Cirque Company. V divadle PONEC uvádí svoji dosud nejúspěšnější inscenaci GUIDE, která se dočkala několika desítek uvedení po celém světě a získala řadu cen: na České taneční platformě 2016 Cenu diváků, Cenu za světelný design a cenu Tanečník roku pro Jara Ondruše, v roce 2017 bylo představení vybráno mezi 20 nejzajímavějších evropských počinů v rámci mezinárodní sítě Aerowaves. V roce 2021 uvede Věra Ondrašíková premiéru projektu WITNESS.
( Foto: Martin Šandera)
( Foto: Martin Šandera)

#tanecpraha