Choketopus Grappling Challenge Vol. VI

Grappling, submission wrestling, někdy Brazilské Jiu Jitsu a zkráceně no-gi. To vše označuje mladý bojový sport zaměřený na boj na blízkou vzdálenost ať už v postoji či na žíněnce. Zdánlivě může připomínat judo nebo volný zápasnický styl, ale odlišuje ho hlavně propracovanost bezpočtu pozic, škrcení a manipulací s končetinami, pomocí kterých se snaží zápasníci donutit soupeře utkání vzdát.

V pořadí šestém ze série turnajů pouze pro zvané atlety tentokrát uvidíte pány ve váhové kategorie do 77kg. Chybět nebudou ani dámy, které se postarají o tzv. superfighty a představí se také budoucnost našeho sportu - junioři. O dynamické a divácky atraktivní zápasy jednoduše nebude nouze. Účast nám již přislíbila řada vynikajících zápasníků a zápasnic z celé ČR, Slovenska, Rakouska a Polska!

Informace o aktuálním složení zápasníků naleznete webu Choketopusu:

https://choketopus.com/grappling-challenge/

Nadále se budeme držet pravidel No Gi EBI Submission Only a systému dvoustranného pavouka. Výherce turnaje si odnese finanční odměnu a také balíček funkčních vychytávek od Choketopusu!

 

Turnaj opět přivítají prostory divadla Ponec na Žižkově s kapacitou 150 míst v hledišti, takže se vstupenkami neváhejte! 

 

Program večera:

18:00 - Otevření divadla

19:00 - Představení zápasníků

19:20 - Seznámení s formátem turnaje a pravidly EBI

19:30 - Zahájení turnaje

22:00 - Předpokládaný konec programu

od 22:00 Afterparty v divadle Ponec

*Časový rozvrh je pouze orientační – délku zápasu mají v rukou zápasníci!

Vstupenky

#tanecpraha