Seminář Tanec školám

25

Leden

Vzdělávací a tvořivý seminář určený pro taneční lektory pracující s dětmi, pedagogy ZUŠ a ZŠ a studenty příslušných oborů.
Seminář realizujeme v rámci projektu Tanec školám, který již 13 let přináší dětem do škol kreativní pohybovou výuku. Semináře tak mohou obohatit výuku taneční a pohybové výchovy a jsou zaměřeny primárně na doplňující poznatky a nové inspirace.

Na co se můžete těšit teď?

V úvodu povede Jiřina Jiřičková z České Orffovy Společnosti interaktivní workshop určený zvláště pro vzdělávání dětí mladšího školního věku na základních školách. Účastníci se seznámí s rozmanitými možnostmi využití boomwhackerů v hudebně pohybové výchově dětí.
Zaměříme se také na inkluzi - možnosti práce s integrovanými dětmi v rámci pohybových lekcí a jejich zapojení do společných aktivit budete moct konzultovat se speciální pedagožkou Klárou Janů.
V neděli se budeme ve dvou blocích věnovat hlasu. Hlasová pedagožka Alena Tichá zasvětí účastníky do principů hlasové hygieny, poradí jak šetřit svůj hlas a starat se o něj. Zpěvačka a autorka Ridina Ahmedová povede workshop zaměřený na hlasová cvičení a hry pro práci s dětmi a mládeží, které rozvíjí jejich fantazii.

Již tradičně můžete zažít i ukázku z hodiny projektu Tanec školám. Přijďte se inspirovat, sdílet, dobít baterky!

Cena semináře za oba dny je 1300 Kč (pro studenty 900 Kč)
Přihlašování: http://bit.ly/SeminarTanecSkolam2020
Informace a kontakt: martina.filinova@tanecpraha.eu

Vstupenky

25

Leden

Seminář Tanec školám

PONEC - divadlo pro tanec
10:00
Koupit vstupenku
Přidat do kalendáře 25-01-2020 10:00 25-01-2020 10:00 Czech republic/Europe Seminář Tanec školám Vzdělávací a tvořivý seminář určený pro taneční lektory pracující s dětmi, pedagogy ZUŠ a ZŠ a studenty příslušných oborů. Seminář realizujeme v rámci projektu Tanec školám, který již 13 let přináší dětem do škol kreativní pohybovou výuku. Semináře tak mohou obohatit výuku taneční a pohybové výchovy a jsou zaměřeny primárně na doplňující poznatky a nové inspirace. Na co se můžete těšit teď? V úvodu povede Jiřina Jiřičková z České Orffovy Společnosti interaktivní workshop určený zvláště pro vzdělávání dětí mladšího školního věku na základních školách. Účastníci se seznámí s rozmanitými možnostmi využití boomwhackerů v hudebně pohybové výchově dětí. Zaměříme se také na inkluzi - možnosti práce s integrovanými dětmi v rámci pohybových lekcí a jejich zapojení do společných aktivit budete moct konzultovat se speciální pedagožkou Klárou Janů. V neděli se budeme ve dvou blocích věnovat hlasu. Hlasová pedagožka Alena Tichá zasvětí účastníky do principů hlasové hygieny, poradí jak šetřit svůj hlas a starat se o něj. Zpěvačka a autorka Ridina Ahmedová povede workshop zaměřený na hlasová cvičení a hry pro práci s dětmi a mládeží, které rozvíjí jejich fantazii. Již tradičně můžete zažít i ukázku z hodiny projektu Tanec školám. Přijďte se inspirovat, sdílet, dobít baterky! Cena semináře za oba dny je 1300 Kč (pro studenty 900 Kč) Přihlašování: http://bit.ly/SeminarTanecSkolam2020 Informace a kontakt: martina.filinova@tanecpraha.eu Husitská 24A/899 Praha Česká republika

26

Leden

Seminář Tanec školám

PONEC - divadlo pro tanec
10:00
Koupit vstupenku
Přidat do kalendáře 26-01-2020 10:00 26-01-2020 10:00 Czech republic/Europe Seminář Tanec školám Vzdělávací a tvořivý seminář určený pro taneční lektory pracující s dětmi, pedagogy ZUŠ a ZŠ a studenty příslušných oborů. Seminář realizujeme v rámci projektu Tanec školám, který již 13 let přináší dětem do škol kreativní pohybovou výuku. Semináře tak mohou obohatit výuku taneční a pohybové výchovy a jsou zaměřeny primárně na doplňující poznatky a nové inspirace. Na co se můžete těšit teď? V úvodu povede Jiřina Jiřičková z České Orffovy Společnosti interaktivní workshop určený zvláště pro vzdělávání dětí mladšího školního věku na základních školách. Účastníci se seznámí s rozmanitými možnostmi využití boomwhackerů v hudebně pohybové výchově dětí. Zaměříme se také na inkluzi - možnosti práce s integrovanými dětmi v rámci pohybových lekcí a jejich zapojení do společných aktivit budete moct konzultovat se speciální pedagožkou Klárou Janů. V neděli se budeme ve dvou blocích věnovat hlasu. Hlasová pedagožka Alena Tichá zasvětí účastníky do principů hlasové hygieny, poradí jak šetřit svůj hlas a starat se o něj. Zpěvačka a autorka Ridina Ahmedová povede workshop zaměřený na hlasová cvičení a hry pro práci s dětmi a mládeží, které rozvíjí jejich fantazii. Již tradičně můžete zažít i ukázku z hodiny projektu Tanec školám. Přijďte se inspirovat, sdílet, dobít baterky! Cena semináře za oba dny je 1300 Kč (pro studenty 900 Kč) Přihlašování: http://bit.ly/SeminarTanecSkolam2020 Informace a kontakt: martina.filinova@tanecpraha.eu Husitská 24A/899 Praha Česká republika

#tanecpraha