Natálie Vacková se věnuje taneční interpretaci, vedení workshopů, tvorbě vlastních choreografických projektů a pohybové spolupráci. Je absolventkou bakalářského oboru choreografie na pražské HAMU a oboru současného tance a tvorby na konzervatoři Duncan Centre. V rámci svého studia absolvovala SNDO Intensive Course na Amsterdam University of the Arts a mnoho dalších pohybových workshopů v Česku i zahraničí. Svou tvorbu doposud realizovala pod Dočasnou Company a je interpretkou i v několika projektech např. Effugio volume 2, AMORální, Temporaliter. Spolupracovala například s Helle Bach (DK), Annou Källblad (SE), Michalem Cabanem, Markétou Jandovou, Helenou Ratajovou a Monikou Částkovou. Také se věnuje produkční činnosti pro Dočasnou Company, POCKETART kolektiv a je členkou produkčního týmu PONEC - divadlo pro tanec / Tanec Praha.
Jana Stárková je dramaturgyně, režisérka, performerka, umělecká vedoucí uskupení Špatné divadlo. V posledních třech letech pracovala jako dramaturgyně pro Cirk La Putyka, momentálně je na volné noze, učí na DAMU, spolupracuje s kulturním centrem Vzlet a je lokační manažerkou pro PQ performance 2023. Vystudovala obor dramaturgie na Katedře alternativního a loutkového divadla na DAMU, pod vedením Jiřího Havelky, kde vytvořila svůj závěrečný projekt v podobě performativní taneční procházky s názvem Suburbia. Kromě práce na cirkusových, fyzických a tanečních inscenacích se věnuje intervencím do veřejného prostoru a experimentálním představením (Euchrid, The Dog Project, Marie Antionette Walks Down an Elegant Hallway Knowing Everyone Hates Her…). Režíruje videoklipy pro hudební skupiny (Zvíře jménem podzim, Ondřej Galuška a band…) a vytváří krátké taneční filmy (např. Oměj), které se účastní mezinárodních festivalů. Je hrdou členkou pěveckého sboru Veselé chvíle z DAMU, se kterým vystupuje v několika divadelních představeních (Veselé chvíle v životě lidu českého, Beracha…).
Oliver Torr skladatel, producent, audiovizuální umělec a majitel labelu z Prahy, momentálně žijící v Aténách. Po studiu u Phelana Kana na British & Irish Modern Music Institute v Londýně se začal věnovat aktivitám v oblasti zvuku, umění a hudby. Snaží se prolínat různé žánry z celého světa, používá různé nahrávací stroje, terénní rekordéry a syntezátory. Své umělecké kolektivy a label XYZ projekt, který spoluzaložil v roce 2014, využívá k pořádání koncertů, meditativních zvukových sezení, večírků a výstav.