Toto je testovací zpráva

Radio Wave / Genot Centre

Anotace:

Vstupenky na čtvrtý celonoční sleepover koncert ze série Silent_Night v produkci kolektivu Genot Centre a Radia Wave jsou sice vyprodané, ale stále máte šanci přijít na předpůlnoční koncertní část večera.

Od 22:00 do půlnoci se v PONCI představí dva zástupci belgického kazetového vydavatelství Dauw – spoluzakladatel labelu Dudal a německý ambientní producent Cass.

Zatím poslední Cass.ovo album vyšlo v dubnu letošního roku na zavedené tokijsko-londýnské ambientní značce Home Normal, u které vydává mimo jiné i domácí projekt Gurun Gurun nebo Francouzka Félicia Atkinson. Dudal chystá na začátek roku 2016 svůj dlouhohrající debut u spřáteleného vydavatelství Eilean, se kterým Dauw připravilo letošní dvojalbum kolaborací Dialog Tapes. 

Cass.Magical Magical

Cass.Live

Cass. | Hiding Place

Dudal | Dudal

V Ghentu usídlený label Dauw vydal svůj první release v březnu 2014 a do jeho zvolna se rozrůstajícího katalogu už přispěli svou tvorbou mimo jiné Federico Durand, Stijn Hüwels, Sokkyö nebo aktuálně Wil Bolton. Hlavními žánrovými pilíři značky, která je vyhlášená kvalitním ručním zpracováním svých kazet s vizuály od ilustrátorky Femke Strijbol, jsou především akustický ambient, field recordings či folktronika, od kterých ale vede cesta i k experimentální poslechové elektronice nebo organickému droneu. V Praze se belgická značka představí v české premiéře krátce po berlínské zastávce na warm-upu festivalu CTM. 

Tumblr

Bandcamp

FB