Warning: session_start(): open(/usr/local/hosting/home/tanecpraha.cz/tmp/sess_m0le80f6kpjojdfeqpqp8pfk81, O_RDWR) failed: No space left on device (28) in /usr/local/hosting/home/tanecpraha.cz/web/www/www/index.php on line 2
SILENT_NIGHT #4: DAUW | Divadlo Ponec
Toto je testovací zpráva

Radio Wave / Genot Centre

Anotace:

Radio Wave a kolektiv Genot Centre ve spolupráci s divadlem PONEC uvádějí čtvrtý celonoční sleepover koncert, jehož hlavními zahraničními postavami tentokrát budou zástupci belgického kazetového vydavatelství Dauw. Se svou vlastní tvorbou se představí německý producent Cass., spoluzakladatel labelu Dudal a šéf vydavatelství Slaapwel Stijn Hüwels.

Českou scénu budou na Silent_Night#4 reprezentovat bytostný experimentátor Phaerentz a liberecký multimediální umělec Jan Nálepa.

S ohledem na komorní atmosféru události bude kapacita opět omezena 40 nocležníků a 30 návštěvníků úvodní koncertní části noci. Předprodej celonočních, lůžkových vstupenek v ceně 399,- Kč (v ceně s tradičním ranním zakončením v podobě společné snídaně) bude zahájen 6. ledna v 18:00. Po jejich vyprodání již bude možné zakoupit vstupenky pouze na předpůlnoční koncertní část.

partneři představení